Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2009, 12:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (Cities XL, Neverwinter Nights 2, Singularity) 18/06/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: byli pracownicy Factor 5 zarzucają swoim szefom defraudację, klucze do bety Cities XL już dostępne, Neverwinter Nights 2 już bez DRM, Xbox 360 Arcade z większą ilością pamięci wewnętrznej i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: byli pracownicy Factor 5 zarzucają swoim szefom defraudację, klucze do bety Cities XL już dostępne, Neverwinter Nights 2 już bez DRM, Xbox 360 Arcade z większą ilością pamięci wewnętrznej i inne. Zapraszamy do lektury.

Factor 5

Szefostwo kalifornijskiego studia Factor 5, zamkniętego w połowie z powodu rzekomego bankructwa, może mieć niemałe problemy. Byli pracownicy dewelopera zarzucają kierownictwu defraudację 900 tysięcy dolarów, które miały być przeznaczone na ostatnie wypłaty dla zatrudnionych w firmie programistów i grafików.

Cities XL

Firma Monte Cristo rozpoczęła rozdawanie kluczy do bety pecetowej strategii ekonomicznej MMO o tytule Cities XL. Dostęp do nich możecie uzyskać za pośrednictwem kilkunastu światowych serwisów o grach. Ich lista została umieszczona na łamach oficjalnego serwisu gry.

Neverwinter Nights 2

Firmy Ossidian Studios oraz Atari uległy fanom Neverwinter Nights 2 i zdecydowały się na usunięcie kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM, uniemożliwiającego możliwość instalacji gry więcej niż trzy razy.

Merchants of Brooklyn

Wraz z najnowszym patchem do gry akcji FPP Merchants of Brooklyn, posiadacze dzieła Paleo Entertainment uzyskali dostęp do oficjalnych beta testów sieciowego trybu Drug Wars. Produkcja jest rozprowadzana wyłącznie za pośrednictwem Steama.

Theatre of War

Firmy Battlefront.com oraz 1C Company udostępniły darmową zawartość do gry strategicznej Theatre of War: Pola Walki. Obszerny ModPack waży 2,6GB i oferuje dużą liczbę nowych map, rodzajów broni, modeli pojazdów oraz budynków, które mogą zostać wykorzystane do tworzenia modyfikacji do gry. Poszczególne paczki znajdziecie m.in. tutaj.

Singularity

Singularity, nowa strzelanina FPP autorstwa studia Raven, ukaże się na rynku w drugiej połowie bieżącego roku. Zanim jednak do tego dojdzie, otrzymamy możliwość przetestowania wersji demonstracyjnej, o czym poinformowali właśnie przedstawiciele producenta gry. Demo wyjdzie na wszystkie trzy platformy: PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Xbox 360

Microsoft podwoił ilość pamięci wewnętrznej montowanej w modelach Arcade konsoli Xbox 360. Aktualnie platforma posiada 512MB RAM-u. Internauci sugerują, że może to mieć związek z rychłym rozbudowaniem Xbox Live o funkcje Last.fm, Twittera i inne. Inni twierdzą, że dotyczy to projektu Natal.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Overlord II

Mad Dog McCree: Gunslinger Pack

Boom Blox Bash Party

Indiana Jones and the Staff of Kings

Shattered Horizon

Deca Sports 2

Crimson Gem Saga

Prototype

Aliens vs Predator 2

Let's Tap

Dynasty Warriors 6: Empires

Pangya: Fantasy Golf

Combat Arms

AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

NHL 10

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Jade Dynasty

Zephyr: Rise of the Elementals

Call of Juarez: Więzy Krwi

Uncharted 2: Among Thieves - E3 2009

The Last Guardian - E3 2009

Scratch: The Ultimate DJ

Singularity

G.I. Joe: The Rise of Cobra - E3 2009

Quantum Theory - E3 2009

Fight Night Round 4

Gramy w Diablo! Gramy!

gry