Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity (PC)

AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity PC

AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity to gra zręcznościowa, w której gracze mają okazję zmierzyć się z grawitacją i przećwiczyć skakanie (ze spadochronem) z wysokich konstrukcji. Istotą zabawy jest wykonywanie rozmaitych ewolucji, przekładających się na wynik punktowy.

Zręcznościowe | FPP | indie

PC Windows
Okładka AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3września2009

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity to zabawna gra zręcznościowa, w której spadamy z wysokiego budynku łapiąc po drodze rozmaite bonusy i wykonując triki w powietrzu. Na niekonwencjonalny pomysł wpadła ekipa ze studia Dejobaan Games.

W grze skaczemy z drapaczy chmur by dostać się na niższe poziomy futurystycznego miasta. Warto podkreślić, że w tym fikcyjnym świecie przyszłości budynki mogą swobodnie unosić się nad ziemią. Zanim użyjemy spadochronu przed lądowaniem możemy wykonywać rozmaite powietrzne sztuczki i nabijać punkty. Wszystko odbywa się naturalnie z ogromną prędkością 91 mil na godzinę.

Autorzy przygotowali kilka rozbudowanych poziomów rozgrywanych w poszczególnych miastach (np. w Bostonie). Na każdym z nich punkty zdobywamy między innymi za mijanie budynków w jak najbliższej odległości i z jak największą prędkością. Oprócz tego musimy przelatywać przez zaznaczone bramki. Do dyspozycji graczy oddano również przykładowo elektromagnetyczny harpun, pozwalający na huśtanie się pomiędzy obiektami.

Całość została zrealizowana przy wykorzystaniu kolorowej aczkolwiek umiarkowanej oprawy wizualnej. Miasta zostały odtworzone w bardzo uproszczony sposób. Na poziomach pojawia się wiele dodatkowych obiektów – bonusów, celów oraz oznaczeń. Warto wspomnieć również o dynamicznej muzyce, która na pewno zachęca do ryzykownych akrobacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 202 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 4.4 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Gry podobne do AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

Wymagania wiekowe AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 1.5 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), Windows XP/Vista

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Total War: Shogun 2, Battlefield 3) 28/09/11
Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Total War: Shogun 2, Battlefield 3) 28/09/11

wiadomość28 września 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kontynuacji AaaaaAA!, pozwie sądowym Bethesdy przeciwko Mojang, nowym dodatku do Total War: Shogun 2, przyszłorocznej premierze Journey, ujawnieniu iPhone’a 5, a także osiągnięciach w Star Wars: The Old Republic. Zapraszamy do lektury.

Dejobaan Games zapowiada 1... 2... 3... KICK IT! (Drop That Beat Like an Ugly Baby)
Dejobaan Games zapowiada 1... 2... 3... KICK IT! (Drop That Beat Like an Ugly Baby)

wiadomość11 grudnia 2010

Niezależne studio Dejobaan Games, słynące z nadawania swoim dziełom zaskakujących tytułów – by wspomnieć choćby oryginalne w formie AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity – zapowiedziało oficjalnie kolejną produkcję, tym razem należącą do gatunku zręcznościowych gier muzycznych. Zgodnie z tradycją, nosi ona cokolwiek dziwaczną nazwę.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Aion, Final Fantasy VIII) 17/12/09
Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Aion, Final Fantasy VIII) 17/12/09

wiadomość17 grudnia 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: święta w grach MMO, start bety Pets vs. Monsters, wznowienie Ultimy VI, promocje dla graczy wracających do Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (God of War Collection, Torchlight, Star Wars: Republic Heroes) 4/09/09
Wieści ze świata (God of War Collection, Torchlight, Star Wars: Republic Heroes) 4/09/09

wiadomość4 września 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: reality show prosto od Sony, amerykańska premiera Aaaaa!!! - A Reckless Disregard for Gravity, koniec BottleRocket Entertainment, amerykańskie God of War Collection bez blokady regionalnej i inne. Zapraszamy do lektury.

Powstaje AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!
Powstaje AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!

wiadomość31 stycznia 2009

Niezależne studio deweloperskie Dejobaan Games podało do wiadomości, że pracuje obecnie nad nową grą o oryginalnie brzmiącej nazwie. AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity – taki właśnie tytuł nosi produkcja zmierzająca na pecety.