Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2009, 12:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Aion, Final Fantasy VIII) 17/12/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: święta w grach MMO, start bety Pets vs. Monsters, wznowienie Ultimy VI, promocje dla graczy wracających do Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: święta w grach MMO, start bety Pets vs. Monsters, wznowienie Ultimy VI, promocje dla graczy wracających do Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Mythic Entertainment/Sony Online Entertainment

Firmy EA i Mythic Entertainment przedstawiły świąteczne plany związane z jej trzema produkcjami z gatunku MMO: Warhammer Online: Age of Reckoning (live event Keg End, 16 grudnia – 4 stycznia), Dark Age of Camelot (coroczny Midwinter Festival, 17 grudnia – 14 stycznia) oraz Ultima Online (White Hart, 15 grudnia – 4 stycznia).

O podobne zestawienie pokusiło się również Sony Online Entertainment. O tym, czego możecie się spodziewać w ramach takich gier, jak EverQuest, EverQuest II, Legends of Norrath, Free Realms, Pirates of the Burning Sea, Star Wars Galaxies oraz Vanguard Saga of Heroes poczytacie w tym miejscu.

Pets vs. Monsters

Norweska firma FunCom (Age of Conan, The Secret World) poinformowała o starcie beta testów jej najnowszej, darmowej propozycji z gatunku MMO – przygodowego Pets vs. Monsters. Dostęp do klienta możecie uzyskać za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego gry.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Aion, Final Fantasy VIII) 17/12/09 - ilustracja #1

Aion

Firma NCsoft poinformowała, że przez kolejne trzy weekendy miłośnicy gry Aion będą otrzymywać podwójną ilość doświadczenia za swoje działania w wirtualnym świecie, wykonywane questy, zabite potwory itp. (tylko dla poziomów od 1 do 35). Przedstawiciele producenta gier MMO przewidują, że w przyszłości stanie się to normą – w danym miesiącu przytrafi się co najmniej jeden specjalny weekend. Twórcy chcą w ten sposób zapobiec nadmiernemu grindowi, trawiącemu bardzo często gry MMORPG.

Final Fantasy VIII

Final Fantasy VII to jedna z najpopularniejszych produkcji z PSOne dostępnych w ofercie amerykańskiego i europejskiego PlayStation Network (kosztuje 9,99 dolarów). Już niebawem dołączy do nich ósma odsłona Ostatecznej Fantazji – zasugerowała to sama firma Sony. Przypominamy, że przygody Squalla Leonharta są w chwili obecnej dostępne wyłącznie w japońskim PSN, do którego bazy trafiły we wrześniu.

Ace Attorney Investigation: Miles Edgeworth

W Sieci zamieszczona została wersja demonstracyjna gry Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth autorstwa firmy Capcom – piątej odsłony popularnej serii przygodówek przeznaczonych na konsolę przenośną Nintendo DS. Możemy za jej sprawą sprawdzić kilka nowych elementów – m.in. tryb Logic oraz badanie otoczenia z perspektywy TPP. Europejski debiut pełnej wersji historii oskarżyciela sądowego, Milesa Edgewortha, odbędzie się w lutym 2010 roku.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Robert Bowling poinformował o postępie prac nad łatkami do różnych wersji Call of Duty: Modern Warfare 2. Dokonał tego oczywiście w zwięzłej formie za pomocą Twittera. Z ujawnionych przez niego informacji możemy się dowiedzieć, że Infinity Ward aktualnie poddaje aktualizacje testom.

The Ultima 6 Project

Doczekaliśmy się publikacji beta wersji The Ultima 6 Project – wznowienia klasycznej Ultima VI: The False Prophet, produkowanego na bazie silnika graficznego Dungeon Siege. Ostateczna edycja gry zostanie opublikowana już niedługo. Uwaga: aby przeprowadzić testy należy posiadać na dysku twardym zainstalowaną, najnowszą wersję Dungeon Siege lub DS: Legends of Aranna.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Aion, Final Fantasy VIII) 17/12/09 - ilustracja #2

Dead or Alive: Paradise

Famitsu donosi, że na PSP zmierza Dead or Alive: Paradise – produkcja, w której wcielimy się w wojowników znanych z cyklu bijatyk, tym razem mających rozbijać się w kasynach i innych przybytkach, a także uczestniczyć w mini-grach oraz obdarowywać się prezentami. Grę opracowuje firma Tecmo. Premiera w Japonią odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Dejobaan Games

Firma Dejobaan Games, producent oryginalnego AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! -- A Reckless Disregard for Gravity,zapowiedziała swoją kolejną grę. Jest nią pozycja muzyczna o tytule Musorqua. W tym miejscu znajdziecie jej pierwszy zwiastun.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Mythic Entertainment walczy o graczy, którzy zrezygnowali z rozgrywki w MMO Warhammer Online (póki co mieszkających w Stanach Zjednoczonych). Mianowicie, osoby, którzy zdecydują się na powrót do uniwersum gry w dniach 16-23 grudnia otrzymają szereg bonusów – w tym dziesięć dni darmowej zabawy oraz specjalne przedmioty. W chwili obecnej czekamy na jakiekolwiek sygnały w sprawie poszerzenia promocji także na Europę.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Winter Sports 2010 - The Great Tournament X360

Winter Sports 2010 - The Great Tournament PS3

Again

Alan Wake

Army of Two: The 40th Day

Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All Stars

CSI: Mordercze Zamiary

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Mass Effect 2 - Blur Trailer - wersja PL

Frogger Returns

FIFA 10 - Ultimate Team PS3

FIFA 10 - Ultimate Team X360

Venetica - kulisy produkcji #4

Vancouver 2010

Topatoi: Spinning Through the Worlds

The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest

R.U.S.E.

Star Trek Online - Baza Gwiezdna 24

Dante's Inferno

Gramy w Alien Breed Evolution Gramy!

gry