Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 grudnia 2009

Japońska mafia nawiedzi Europę po raz trzeci
Japońska mafia nawiedzi Europę po raz trzeci

Jiker, 8 grudnia 2009, 19:33

Przedstawiciele koncernu SEGA poinformowali, że gra akcji o tytule Yakuza 3 – czwarta odsłona serii znanej w Japonii jako Ryū ga Gotoku – trafi do Stanów Zjednoczonych i Europy w marcu 2010 roku. Potwierdzili w ten sposób nieoficjalne wieści ujawnione przed tygodniem przez niemiecki Amazon.

Lich King w końcu w World of Warcraft – premiera patcha 3.3.0
Lich King w końcu w World of Warcraft – premiera patcha 3.3.0

Hed, 8 grudnia 2009, 18:40

Amerykańska wersja World of Warcraft otrzymała właśnie patch zatytułowany Fall of the Lich King, oznaczony numerem 3.3.0. Europejscy użytkownicy mogą spodziewać się łatki jutro rano. Co takiego zobaczymy w tym pozornie zwyczajnym uaktualnieniu? Oczywiście finalną bitwę z głównym przeciwnikiem z ostatniego dodatku do gry, czyli potężnym Lich Kingiem.

Poradnik: Assassin's Creed II (08/12/09)

Redakcja GRYOnline.pl, 8 grudnia 2009, 17:09

„Poradnik do gry Assassin’s Creed II zawiera kompletny opis przejścia i zaliczenia wszystkich jej elementów na 100%."

EMPiK - Top Lista - tydzień 49 (08/12/09)

Przemysław Zamęcki, 8 grudnia 2009, 16:52

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 30 listopada a 6 grudnia i zostały zebrane w 144 salonach sieci.

Problemy z Games for Windows Live w polskiej wersji DiRT 2 na PC
Problemy z Games for Windows Live w polskiej wersji DiRT 2 na PC

Hed, 8 grudnia 2009, 13:37

Polscy posiadacze gry Colin McRae: DiRT 2 na pecety mają niestety poważne problemy z rozgrywką sieciową. Wszystko przez usługę Games for Windows Live, z której produkcja firmy Codemasters korzysta. Jak wiemy, rozwiązanie Microsoftu nie jest oficjalnie obsługiwane na terenie naszego kraju, co teoretycznie pozbawia rodzimych graczy dostępu do zabawy przez Internet.

Wieści ze świata (Black Mesa, Forza Motorsport 3, Dragon Age: Origins) 8/12/09
Wieści ze świata (Black Mesa, Forza Motorsport 3, Dragon Age: Origins) 8/12/09

Jiker, 8 grudnia 2009, 13:28

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: najlepsze gry na PC według serwisu Gamasutra, Black Mesa najszybciej w 2010 roku, zapowiedź nowej Księgi Rekordów Guinessa: Edycji dla Graczy, ścieżka dźwiękowa do Forza Motorsport 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Pecetowe Rage nie będzie tylko portem z konsol?
Pecetowe Rage nie będzie tylko portem z konsol?

Adrian Werner, 8 grudnia 2009, 11:10

W udzielonym Total PC Gaming Magazine wywiadzie Tim Willits z id Software postanowił uspokoić graczy pecetowych obawiających się o nadchodzącą produkcję tego studia – Rage.

Rekordowe New Super Mario Bros. Wii
Rekordowe New Super Mario Bros. Wii

Jiker, 8 grudnia 2009, 10:50

New Super Mario Bros. Wii to kolejny wielki hit końcówki bieżącego roku. Z informacji ujawnionych przez magazyn Famitsu wynika, że w pierwszym tygodniu obecności gry na rynku japońskim rozbudowaną konwersję świetnej platformówki znanej z Nintendo DS nabyło niemal 940 tysięcy mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni.

Kolejne materiały z anulowanego Aliens RPG
Kolejne materiały z anulowanego Aliens RPG

Hed, 8 grudnia 2009, 10:49

W sieci pojawiły się kolejne obrazki z anulowanego projektu określanego mianem Aliens RPG, o którym ostatni raz słyszeliśmy w lipcu tego roku. Światło na to jak mogłaby wyglądać produkcja tworzona przez Obsidian Entertainment rzuciła Suzane Brown, zatrudniona w studiu przez niecały rok (2008-2009). Materiały z gry weszły w skład CV autorki (http://www.matternal.com).

Dodatek do Age of Conan zaprezentowany
Dodatek do Age of Conan zaprezentowany

Hed, 8 grudnia 2009, 10:16

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pracownicy studia Funcom zaprezentowali publicznie pierwszy dodatek do swojej produkcji MMO, czyli Age of Conan. Gra została pokazana na żywo w poniedziałek wieczorem, za pośrednictwem Xfire. Dzisiaj na łamach serwisu można obejrzeć archiwalny zapis całego przedsięwzięcia (Xfire.com) i poznać tajemnice Khitai’u.

Japoński klon Gears of War również na Xboksie 360
Japoński klon Gears of War również na Xboksie 360

Jiker, 8 grudnia 2009, 09:59

Quantum Theory – strzelanina TPP zapowiadana dotąd jako tytuł ekskluzywny na konsolę PlayStation 3 – zostanie wydana również na Xboksa 360, poinformowała korporacja Tecmo Koei. Dzieło japońskiego studia Team Tachyon (twórców m.in. Rygar: The Battle of Argus na Wii i PS2) trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i w Europie wiosną 2010 roku.

Finał Tales of Monkey Island już dziś
Finał Tales of Monkey Island już dziś

ziooleck, 8 grudnia 2009, 09:45

Seria Monkey Island bezsprzecznie zalicza się do najlepszych gier przygodowych, jakie kiedykolwiek powstały. Przygody dzielnego pirata Guybrusha potrafią nie tylko zaskoczyć ciekawymi zwrotami akcji czy trudnymi łamigłówkami, ale również rozbawić do łez. Nic więc dziwnego, że sequel przygotowany przez Telltale Games cieszy się tak dużym powodzeniem. Dla fanów kontynuacji mamy dobrą wiadomość - dziś premiera finałowego epizodu Tales of Monkey Island.

Nowe projekty twórców Dark Void, Dead Rising 2 oraz serii Total War.
Nowe projekty twórców Dark Void, Dead Rising 2 oraz serii Total War.

Adrian Werner, 8 grudnia 2009, 09:20

Studia deweloperskie Airtight Games, Creative Assembly oraz Blue Castle Games kończą powoli prace nad swoimi najnowszymi produkcjami. Jednak zatrudnieni w nich ludzie zamiast planować zasłużony wypoczynek rozpoczęli już prace nad kolejnymi projektami.

Klapa Tony Hawk: Ride
Klapa Tony Hawk: Ride

Gambrinus, 8 grudnia 2009, 09:20

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o planach kontynuacji serii gier deskorolkowych sygnowanych nazwiskiem Tony’ego Hawka. Pojawił się już wtedy sygnał o bardzo kiepskim przyjęciu przez recenzentów najnowszego tytułu serii, wykorzystującego specjalny kontroler w postaci deskorolki. Wyniki sprzedaży Tony Hawk: Ride odzwierciedlają niską średnią ocen.

Pierwszy test wydajności Star Trek Online
Pierwszy test wydajności Star Trek Online

Hed, 8 grudnia 2009, 08:55

Przedstawiciele PC Games Hardware mieli okazję przetestować nadchodzącą produkcję MMO studia Cryptic, czyli Star Trek Online. Redaktorzy serwisu nie mogli opublikować nowych materiałów z gry, ale przygotowali krótki benchmark i opisali kilka technicznych szczegółów dzieła. Tymczasem twórcy tytułu wypuścili 10 obrazków skierowanych głównie do fanów uniwersum Star Trek.