Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweiOSANDNDS
Okładka Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth (iOS)
OkładkaAce Attorney Investigations: Miles Edgeworth (iOS)

Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth

Kolejna odsłona cyklu Ace Attorney, tym razem z Milesem Edgeworthem w roli głównej. Najmłodszy oskarżyciel w historii bada kilka rozbudowanych spraw sądowych, przesłuchuje świadków i podejrzanych, znajduje dowody i udowadnia winę.

Przygodowe | detektywistyczne | 2D | visual novel | prawnicze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth Premiera

16lut2010

NDS

8gru2017

iOS AND

producent: Capcom wydawca: Capcom

Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth to kolejna odsłona bestsellerowej serii Ace Attorney autorstwa firmy Capcom, opracowana z myślą o platformie iOS, NDS i AND. Wcielamy się w niej w oskarżyciela biorącego udział w kilku postępowaniach sądowych. Zbieramy dowody, przepytujemy podejrzanych i świadków oraz walczymy o korzystne rozstrzygnięcia.

W grze wcielamy się w najmłodszego w historii oskarżyciela sądowego, Milesa Edgewortha. Osoby obeznane z cyklem Ace Attorney z pewnością zdały już sobie sprawę, że jest to jeden z głównych przeciwników Phoeniksa Wright’a, głównego bohatera trzech pierwszych odsłon serii. Miles to człowiek, który zbudował swoją pozycję na bazie solidnego wychwytywania złoczyńców i udowadniania im winy. Jednak w związku z wykańczającymi pojedynkami z Phoeniksem Wrightem bohater Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth został zmuszony zmienić swoje nastawienie do kwestii śledztwa. Jak się okazało był to jedynie początek większych problemów. Wraz Milesem musimy je rozwiązać, przywracając tym samym protagonistę na należne mu miejsce w hierarchii sądowych oskarżycieli.

W Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth na platfomę iOS, NDS i AND przede wszystkim badamy miejsca zbrodni w celu wynajdywania wskazówek i poszlak mogących doprowadzić do pozytywnego zakończenia śledztwa. Rozgrywka polega więc na prowadzeniu rozmów z uczestnikami zdarzeń, wynajdywaniu tropów i informacji rzucających światło na sprawę, a także łączeniu faktów, co nierzadko doprowadzi do wpadnięcia na niekonwencjonalne wnioski. Całość nadzorujemy oczywiście przy wykorzystaniu dotykowego ekranu, a także za sprawą mikrofonu, do którego wykrzykujemy różne zwroty (jeden z kluczowych elementów, z których słynie cykl Ace Attorney).

Nad produkcją gry czuwał Motohide Eshiro, twórca Onimusha 2, Shadow of Rome, a także dwóch pierwszych odsłon cyklu Ace Attorney, uznawanych powszechnie za najbardziej udane.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 0,9 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
NDS
iOS
AND