Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Again (NDS)

Again NDS

Detektywistyczna przygodówka z elementami paranormalnymi. Wcielamy się w niej w agenta FBI, który musi rozwikłać tajemnicę morderstwa rodziców oraz zaginięcia brata. W tym celu bohater przemierza lokacje, szuka dowodów i prowadzi rozmowy ze świadkami.

Przygodowe | detektywistyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Again (NDS)

producent: CING

wydawca: Koei Tecmo

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

10grudnia2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gra przygodowa o zacięciu detektywistycznym, stworzona przez studio Cing, znane z Hotel Dusk: Room 215 oraz Trace Memory.

Głównym bohaterem jest Jay - agent FBI, którego rodzice zostali przed 19 laty zamordowani w tajemniczych okolicznościach. Tego samego dnia bez śladu zaginął też jego brat. Bohater już jako dorosły mężczyzna natyka się na serię zabójstw przypominających to sprzed lat. Zyskują one miano „Morderstw Opatrzności”, dlatego że sprawca zostawia przy ciałach symbole Oka Opatrzności pochodzące z banknotów dolarowych. Jay będzie musiał użyć całego swojego sprytu oraz nowo nabytych zdolności paranormalnych, by odkryć prawdę i tym samym rozwiązać tę sprawę.

Again to gra przygodowa, w której zabawa polega na prowadzeniu śledztwa. Zadaniem gracza jest gromadzenie dowodów i wskazówek poprzez rozmowy ze świadkami oraz dokładne przeszukiwanie trójwymiarowych lokacji. Rozgrywkę urozmaicają wizje głównego bohatera. W momentach takich przedstawiane nam są dwa obrazy tej samej sceny, jeden z teraźniejszości, a drugi z przeszłości. Odnajdywanie różnić między nimi dostarcza kolejnych wskazówek istotnych dla dochodzenia.

Gra używa w pełni trójwymiarowej grafiki podczas zwiedzania lokacji. Wszystkie postacie natomiast zostały zagrane przez żywych aktorów. Co ciekawe, podobnie jak w przypadku Hotel Dusk podczas zabawy konsolę trzymamy otwartą niczym książkę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Again

odpowiednia dla każdego wieku