Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS3X360
Okładka Skydive: Proximity Flight (PC)

Skydive: Proximity Flight

Skydive: Proximity Flight to stworzony przez studio Gaijin Entertainment symulator ekstremalnych skoków spadochronowych.

Sportowe | TPP | multiplayer | PlayStation Move

Okładka Skydive: Proximity Flight (PC)

data premiery gry:

anulowana

PC

1paź2013

PS3

14mar2014

X360

Skydive: Proximity Flight to tytuł realistycznie odtwarzający fascynujący świat niebezpiecznych skoków spadochronowych. Jest to produkcja rosyjskiego studia Gaijin Entertainment, znanego z tytułów takich jak IL-2 Sturmovik: Birds of Prey oraz Apache: Air Assault.

W grze nie zajmujemy się jedynie prostym spadaniem, niczym kamień, w stronę ziemi. Zamiast tego zabawa polega na korzystaniu ze skafandrów typu wingsuit. Kostiumy te nie tylko obejmują całe ciało, ale ich materiał rozciąga się także na przestrzeń pomiędzy nogami oraz między rękoma a tułowiem. Powoduje to hamowanie prędkości opadania i pozwala na coś, co przypomina odrobinę latanie.

Skydive: Proximity Flight to gra o zacięciu symulacyjnym. Autorzy zadbali o realistyczną fizykę oraz dopracowaną grafikę. Podczas zabawy dostajemy okazję wypróbowania wielu różnych skafandrów oraz wykonywania różnorodnych ewolucji powietrznych. Dodatkowe atrakcje zapewnia system pogody, który wpływa na warunki opadania. Wszystkiego tego możemy zakosztować sami lub z przyjaciółmi w trybie multiplayer.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8,8 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Gry podobne do Skydive: Proximity Flight

Klasyfikacja PEGI Skydive: Proximity Flight

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Skydive: Proximity Flight

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Ujawniono Skydive, czyli symulator ekstremalnych skoków spadochronowych

wiadomość27 kwietnia 2011

Rosyjskie studio Gaijin Entertainment, znane z tytułów takich jak IL-2 Sturmovik: Birds of Prey oraz Apache: Air Assault, ujawniło swój kolejny projekt. Okazała się nim być gra Skydive: Proximity Flight, która zgodnie z nazwą pozwoli nam zakosztować skoków spadochronowych.

PC
PS3
X360