Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360PC
Okładka Skydive: Proximity Flight (PS3)
OkładkaSkydive: Proximity Flight (PS3)

Skydive: Proximity Flight

Skydive: Proximity Flight to stworzony przez studio Gaijin Entertainment symulator ekstremalnych skoków spadochronowych.

Sportowe | TPP | PlayStation Move

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Skydive: Proximity Flight Premiera

anulowana

PC

1paź2013

PS3

14mar2014

X360

Gry podobne do Skydive: Proximity Flight

Sports Champions

Start the Party!

Motionsports Adrenaline

Skydive: Proximity Flight to tytuł realistycznie odtwarzający fascynujący świat niebezpiecznych skoków spadochronowych. Jest to produkcja rosyjskiego studia Gaijin Entertainment, znanego z tytułów takich jak IL-2 Sturmovik: Birds of Prey oraz Apache: Air Assault.

W grze nie zajmujemy się jedynie prostym spadaniem, niczym kamień, w stronę ziemi. Zamiast tego zabawa polega na korzystaniu ze skafandrów typu wingsuit. Kostiumy te nie tylko obejmują całe ciało, ale ich materiał rozciąga się także na przestrzeń pomiędzy nogami oraz między rękoma a tułowiem. Powoduje to hamowanie prędkości opadania i pozwala na coś, co przypomina odrobinę latanie.

Skydive: Proximity Flight to gra o zacięciu symulacyjnym. Autorzy zadbali o realistyczną fizykę oraz dopracowaną grafikę. Podczas zabawy dostajemy okazję wypróbowania wielu różnych skafandrów oraz wykonywania różnorodnych ewolucji powietrznych. Dodatkowe atrakcje zapewnia system pogody, który wpływa na warunki opadania. Wszystkiego tego możemy zakosztować sami lub z przyjaciółmi w trybie multiplayer.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Skydive: Proximity Flight

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Skydive: Proximity Flight Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC
PS3
X360