Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2009, 17:00

autor: Jiker

Demo ArmA 2 już dostępne

Demo pecetowej wersji ArmA 2, którego premiera według wcześniejszych informacji miała się odbyć kilka dni temu, zawędrowało do nas dopiero w tym tygodniu. Do jego publikacji doszło zatem po ogólnoeuropejskiej premierze, zorganizowanej przez firmy Bohemia Interactive i 505 Game Street 19 czerwca.

Demo pecetowej wersji ArmA 2, którego premiera według wcześniejszych informacji miała się odbyć kilka dni temu, właśnie zostało opublikowane. Do jego debiutu doszło zatem już po ogólnoeuropejskiej premierze produkcji, zorganizowanej przez firmy Bohemia Interactive i 505 Game Street 19 czerwca.

Demo ArmA 2 już dostępne - ilustracja #1

Wersja demonstracyjna zajmuje aż 3 GB, więc o 1 GB więcej, aniżeli sugerowano nam to w zeszłym tygodniu. Warto w tym momencie zauważyć, że w naszym kraju ArmA 2 zadebiutuje na przełomie czerwca i lipca. Z informacji podanych przez Monikę Lach z firmy LEM wynika, że powodem opóźnienia są ciągle trwające prace lokalizacyjne. Możemy oczekiwać, że dokładna data debiutu zostanie podana już niebawem.

Jesienią bieżącego roku Arma 2 powinno się również ukazać w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Więcej informacji na temat produkcji możecie znaleźć na łamach naszej Encyklopedii.

Ponieważ rozmiar oryginalnego pliku był większy aniżeli 2GB, podzielony został na dwie części przy pomocy programu WinZip. Poniżej linki do dema: