Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2009, 10:38

autor: Elrond

Kolejny film z rozgrywki w Starcraft II w sieci

Oficjalna strona nadchodzącej kontynuacji jednej z najlepszych gier z gatunku RTS – Starcraft, od pewnego czasu oferuje fanom „raporty bitewne” – Battle Reports, czyli rzut oka na to, jak prezentuje się rozgrywka w trybie mutliplayer. W walkach toczonych 1-na-1 mogliśmy oglądać starcia Zergów z Terranami oraz Protossów z Terranami – teraz przyszedł czas na konfrontację Zergów i Protossów.

Oficjalna strona nadchodzącej kontynuacji jednej z najlepszych gier z gatunku RTS – Starcraft - od pewnego czasu oferuje fanom „raporty bitewne” – Battle Reports, czyli rzut oka na to, jak prezentuje się rozgrywka w trybie multiplayer. W walkach toczonych 1-na-1 mogliśmy oglądać starcia Zergów z Terranami oraz Protossów z Terranami – teraz przyszedł czas na konfrontację Zergów i Protossów.

Co prawda wspomniany odcinek nie znajduje się jeszcze na stronie gry, jednak relację z rozgrywki można znaleźć przykładowo na serwisie YouTube (część 1, część 2) – wygląda na to, że film wyciekł do sieci, zanim zagościł na witrynie Starcraft II, aczkolwiek datowany jest na 19 czerwca, więc z czystym sumieniem można go oglądać.

Zaprezentowane w nim starcie trwa około 17 minut, podczas których mamy okazję zobaczyć kilka „mocnych stron” jednostek obu nacji, a także kilka naprawdę ciekawych zwrotów akcji i sprytnych posunięć obu graczy. Zapraszam do oglądania, jednocześnie przypominając, iż premierę pierwszej części planowanej trylogii - Terrans: Wings of Liberty ustalono na końcówkę tego roku, natomiast więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej Encyklopedii. Wielkimi krokami zbliża się też beta test Starcrafta II, który co prawda nie ma jeszcze ustalonej daty, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że już po tym weekendzie Blizzard rozpocznie wydawanie stosownych kluczy.