Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2009, 17:17

Kto wyda w Polsce pecetowego Street Fightera IV czy Bionic Commando?

O godzinie 17.00 naszego czasu minęło embargo na materiały opracowane po tegorocznej edycji Captivate – imprezy, na której firma Capcom zaprezentowała wybranym mediom najważniejsze gry w ich portfelu wydawniczym.

O godzinie 17.00 naszego czasu minęło embargo na materiały opracowane po tegorocznej edycji Captivate – imprezy, na której firma Capcom zaprezentowała wybranym mediom najważniejsze gry w ich portfelu wydawniczym. GRY-OnLine miało przyjemność, jako jedyny przedstawiciel polskich mediów w ogóle, uczestniczyć w tej imprezie. Cześć z materiałów publikujemy już dzisiaj. Następnych spodziewajcie się w najbliższych dniach.

Jednak najbardziej niepokojącą sprawą jest to, że jak ustaliliśmy gry Capcomu takie, jak pecetowy Street Fighter IV czy Bionic Commando aktualnie nie mają polskiego wydawcy. Informację te potwierdził Krzysztof Szulc z CD Projekt, firmy, która do tej pory wydawała gry japońskiego koncernu, jak i sami przedstawiciele Capcomu.

Najgorsze co w takiej sytuacji mogłoby spotkać polskich graczy, to sytuacja, w której gry Capcomu w ogóle nie ukażą się na polskim rynku lub zostaną wydane z wielomiesięcznym opóźnieniem. Miejmy nadzieję, że taki scenariusz jednak się nie sprawdzi, tym bardziej że przedstawiciel Capcomu zapewnił nas, że intensywnie pracują nad rozwiązaniem tej niefortunnej sytuacji.

Uaktualnienie: Capcom na chwilę obecną nie może jeszcze nic oficjalnie potwierdzić w tej sprawie.

gry