Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 kwietnia 2009

Użytkownicy Xboksa 360 nabili 2,5 miliarda Osiągnięć

Hed, 5 kwietnia 2009, 19:59

Według słów Aarona Greenberga, miłośnicy konsoli Xbox 360 nabili łącznie 2,5 miliarda Osiągnięć. Dzięki temu świetnemu wynikowi na konta użytkowników usługi Live trafiły w sumie 52 miliardy punktów Gamerscore. Wydaje się więc, że ten swoisty „wynalazek”, który został spopularyzowany szczególnie przez ostatnią generację konsol (Xbox 360, PlayStation 3), zyskał przychylność sporej części graczy.

Szalone Kórliki wracają do domu
Szalone Kórliki wracają do domu

fsm, 5 kwietnia 2009, 19:55

Są białe, głupie, złośliwe i strasznie krzyczą. Szalone Kórliki po raz pierwszy nawiedziły Ziemię i dały się we znaki Raymanowi już w 2006 roku. Po kolejnych dwóch tytułach z białymi szkodnikami przychodzi czas na czwarty, w którym kórliki nareszcie wrócą do domu.

Twórcy Killzone 2 chwalą PlayStation 3

Hed, 5 kwietnia 2009, 15:55

Przedstawiciel firmy Guerilla Games, znanej z głośnej gry Killzone 2, powiedział w wywiadzie, że PlayStation 3 wcale nie jest tak trudną platformą jak głoszą plotki. Według Hermena Hulsta trzecia generacja konsol Sony jest nawet łatwiejsza od chociażby PlayStation 2. Dotychczas wielu producentów wypowiadało się raczej negatywnie o skomplikowanym procesie tworzenia gier na ten potężny sprzęt.

Wiemy kto wystąpi w Marvel: Ultimate Alliance 2
Wiemy kto wystąpi w Marvel: Ultimate Alliance 2

Hed, 5 kwietnia 2009, 14:31

Poznaliśmy niepełną listę herosów, jakie zobaczymy w drugiej odsłonie Marvel: Ultimate Alliance, tworzonej przez firmy Vicarious Visions i Activision. W sumie w grze pojawi się 24 bohaterów, którymi będzie można zagrać. Oprócz nich wystąpi także prawdopodobnie kilkanaście osobistości pobocznych. Tytuł ma oferować solidne 10 godzin rozgrywki, mocno usprawnioną grafikę i pokaźną liczbę ciosów.

AgreGOLmat (28 marca - 3 kwietnia 2009)
AgreGOLmat (28 marca - 3 kwietnia 2009)

Przemysław Zamęcki, 5 kwietnia 2009, 12:42

Gry muzyczne zawładnęły światem. Za możliwość pobawienia się plastikowym kontrolerem przypominającym gitarę czy czymś co wygląda na ubogą perkusję disco-polowego bandu gracze są w stanie płacić iście bajońskie sumy. Przynajmniej w porównaniu do średnich cen tych "zwyczajnych" gier.

Peter Molyneux o następnym Fable i swojej drugiej nowej grze
Peter Molyneux o następnym Fable i swojej drugiej nowej grze

fsm, 5 kwietnia 2009, 12:12

Nieśmiałe doniesienia o trzeciej części Fable pojawiają się w sieci już od pewnego czasu. Oliwy do ognia dolewa sam Peter Molyneux, rzucając tajemnicze komentarze i wypowiedzi mające zaintrygować miłośników jego twórczości.

Blizzard pracuje nad nowym Redneck Rampage?
Blizzard pracuje nad nowym Redneck Rampage?

fsm, 5 kwietnia 2009, 11:31

Prima Aprilis już za nami, tymczasem ta wiadomość mogłaby spokojnie podchodzić pod kategorię żartu. Czy naprawdę twórcy Diablo i World of Warcraft mogą potajemnie pracować nad wskrzeszeniem „burackiej strzelanki” Redneck Rampage?