Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 kwietnia 2009

Ruszyły zapisy na tajemniczą betę Blizzarda

Hed, 26 kwietnia 2009, 15:40

Na oficjalnej stronie World of Warcraft ruszyły zapisy na zamknięte testy nieujawnionej jeszcze produkcji. Firma Blizzard jak na razie nie skomentowała w żaden sposób sprawy, pozostawiając wszystko w sferze domysłów. Żeby zapisać się na wspomnianą, tajemniczą betę trzeba podać specjalny kod. Były one rozdawane na zeszłorocznej imprezie BlizzCon i wcześniej nie byliśmy pewni ich przeznaczenia.

Windows 7 kompatybilny także ze starszym oprogramowaniem
Windows 7 kompatybilny także ze starszym oprogramowaniem

Hed, 26 kwietnia 2009, 14:49

Kolejny produkt firmy Microsoft – Windows 7 – będzie wspierał starsze oprogramowanie. Wszystko za sprawą ujawnionego niedawno dodatkowego narzędzia, które będzie dostępne dla użytkowników systemu. Dzięki specjalnej wersji Virtual PC, aplikacji znanej już od dłuższego czasu, będziemy mogli emulować środowisko Windows XP. To pozwoli uruchomić bardziej leciwe programy i prawdopodobnie gry.

Piąty Driver już w drodze
Piąty Driver już w drodze

ziooleck, 26 kwietnia 2009, 13:48

Uliczne pościgi rodem z filmów sensacyjnych od zawsze miały oddaną grupę wiernych fanów. Nie ma w tym nic dziwnego, szybkie samochody pędzące na złamanie karku muszą podnosić adrenalinę nie tylko kierowcom. Jeżeli dodamy do tego pełną interakcje przy stu procentowym bezpieczeństwie to otrzymamy przepis na grę nietuzinkową. Mowa oczywiście o kultowej serii Driver, która najprawdopodobniej doczeka się piątej odsłony.

Dodatki DLC do Fallouta 3 w wersji pudełkowej?

Hed, 26 kwietnia 2009, 13:37

W sieci pojawiła się informacja na temat wydania dodatków DLC do Fallouta 3 w wersji pudełkowej. Brytyjski sklep Amazon.com ma w swojej ofercie właśnie taki zestaw. W jego skład wchodzą Operation Anchorage oraz The Pitt. Produkt miałby pojawić się 29 maja za 15 funtów na komputery osobiste oraz Xboksa 360. Czy takie rozwiązanie zostanie zastosowane w przypadku rozszerzeń dla polskiej wersji gry?

Mad Dog McCree zagości na Wii
Mad Dog McCree zagości na Wii

ziooleck, 26 kwietnia 2009, 12:40

Pamiętacie Mad Dog McCree? W tej kultowej pozycji wcielaliśmy się w nieustraszonego obrońcę Dzikiego Zachodu, który stawał na przeciwko tytułowego rzezimieszka. Zabawa opierała się na twardych zasadach rail shooterów i była jedną z pierwszych gier wydanych na płytach CD-ROM. Po wielu latach i licznych spekulacjach wygląda na to, że będziemy świadkami odrodzenia legendarnego tytułu. Wszystko to za sprawą Majesco Entertainment, które szykuje nam powrót na amerykańskie stepy.

Xtival 09 już za tydzień
Xtival 09 już za tydzień

ziooleck, 26 kwietnia 2009, 12:35

Microsoft znany jest z akcji, które skierowane są do konsumentów jego produktów. Tym razem mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy Xboxa 360. Już w piątek rusza kolejna edycja Xtival! Oznacza to pełny dostęp do Xbox Live bez konieczności wykupywania członkostwa (abonament Gold). Dodatkową atrakcją są liczne konkursy i eventy przygotowane specjalnie z okazji wiosennego święta. Jeżeli podłączyliście konsole do sieci ale z jakiegoś powodu nie posiadacie konta Gold to najbliższy weekend będzie należał do Was!

AgreGOLmat (17 -24 kwietnia 2009)
AgreGOLmat (17 -24 kwietnia 2009)

Przemysław Zamęcki, 26 kwietnia 2009, 10:26

Znowu będę narzekał. Na dworze plus dwadzieścia stopni Celsjusza w cieniu, a ja zamiast cieszyć się budzącym do życia latem znalazłem sobie kolejny powód, żeby poszukać dziury w całym. Temat najpewniej ktoś już kiedyś gdzieś tam poruszył, ale jako że nie lubię kiedy coś zbyt długo zalega mi na wątrobie, postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze. Tym bardziej, że właściwie wpadł mi do głowy przez prz