Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 kwietnia 2009

Więcej informacji o problemach Demigod

Hed, 18 kwietnia 2009, 16:31

Wczoraj opisywaliśmy problematyczny start Demigod. Dziś dostępne są kolejne informacje, wskazujące na kilka ciekawych rzeczy. Wyjaśnień udzielił oczywiście szef firmy Stardock, czyli Brad Wardell, który regularnie przekazuje aktualne doniesienia na temat walki twórców z kłopotami, uniemożliwiającymi zabawę legalnym posiadaczom gry. Podobno najpoważniejsze problemy zostały już wyeliminowane.

Bethesda planuje telewizyjną i filmową adaptację Fallouta?

Hed, 18 kwietnia 2009, 14:52

Firmy Bethesda i Zenimax zarejestrowały nowe marki związane z Falloutem. Tak przynajmniej wynika z informacji pozyskanych przez autora jednego z blogów. Wygląda na to, że twórcy serii The Elder Scrolls oraz trzeciej odsłony wspomnianej gry, zamierzają spełnić składane wcześniej deklaracje i rozszerzyć wachlarz produktów opowiadających o prawdopodobnie najbardziej znanym post-nuklearnym uniwersum.

Demo Still Life 2 w sieci

Hed, 18 kwietnia 2009, 13:56

W Internecie pojawiła się wersja demonstracyjna Still Life 2, czyli drugiej części serii przygodówek, za którą odpowiada francuska firma Microids. Żeby sprawdzić jak prezentuje się kolejna opowieść o pani McPherson, agentce FBI, wystarczy ściągnąć nieco ponad 1 gigabajtową próbkę, dostępną także na naszych serwerach. Na razie nie wiemy niestety, kto mógłby zająć się wydaniem gry w naszym kraju.

id Software aktualizuje Quake Live i zapowiada uruchomienie polskiego serwera

Jiker, 18 kwietnia 2009, 12:30

Firma id Software przeprowadziła aktualizację przeglądarkowej gry Quake Live, stanowiącej nową wersję kultowej sieciowej strzelaniny Quake III Arena. W jej ramach wprowadzonych zostało kilka zmian w mechanice rozgrywki. Uruchomiono również kolejne serwery.

MadWorld nie przypadł do gustu właścicielom Wii
MadWorld nie przypadł do gustu właścicielom Wii

Jiker, 18 kwietnia 2009, 11:45

Grand Theft Auto: Chinatown Wars to nie jedyna gra dla dorosłych, która nie potrafiła przebić się na konsolach japońskiego koncernu Nintendo. Okazuje się, że podobne problemy ma wiele innych tytułów otrzymujących najwyższe dopuszczone kategorie wiekowe. Są wśród nich dwie pozycje, których wydawcą jest firma SEGA – MadWorld oraz The House of the Dead: Overkill.

Czerwiec miesiącem europejskiej premiery konsolowego Sacred 2
Czerwiec miesiącem europejskiej premiery konsolowego Sacred 2

Jiker, 18 kwietnia 2009, 10:20

Deep Silver, wydawca konsolowych wersji cRPG Sacred 2: Fallen Angel, poinformował, że osiągnęły one fazę złota, w związku z czym powędrowały do tłoczni i już niedługo trafią na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych i w Europie.