Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 kwietnia 2009

O bohaterach kontynuacji Aliens vs. Predator
O bohaterach kontynuacji Aliens vs. Predator

Jiker, 27 kwietnia 2009, 19:40

W sieci zadebiutowała kolejna porcja informacji na temat nowej odsłony cyklu Aliens vs. Predator, opracowywanej przez studio Rebellion (np. ShellShock 2). Dotyczy ona przede wszystkim nowych możliwości kosmicznych ras, a więc Alienów i Predatorów. Wieści pochodzą z najnowszego wydania brytyjskiego Official Xbox Magazine.

Członek Drużyny A i Will Wright kontra Naziści
Członek Drużyny A i Will Wright kontra Naziści

Jiker, 27 kwietnia 2009, 19:05

Niedługo Mr. T będzie miał nie lada okazję przypomnieć o swojej nietuzinkowej osobie. Stanie się to możliwe dzięki staraniom firmy ZootFly, która pozyskała prawa do stworzenia gry na podstawie komiksu Mr. T, składającego się z trzech albumów wydanych w latach 2005-2008.

Wyjątkowy komunijny zestaw w Empiku - [News uaktualniony]
Wyjątkowy komunijny zestaw w Empiku - [News uaktualniony]

fsm, 27 kwietnia 2009, 15:06

Wyjątkowy czas dla wszystkich ośmiolatków – Komunia Święta – już nastał. Zazwyczaj jednak równie doniosłym, co sam sakrament (jeśli nie bardziej) momentem jest otrzymywanie prezentów. A jak dobrze poszukasz, to możesz sprawić dziecku naprawdę wyjątkowy podarunek.

Obrazki i nowe informacje o trybie multiplayer w Uncharted 2
Obrazki i nowe informacje o trybie multiplayer w Uncharted 2

Jiker, 27 kwietnia 2009, 12:50

W sieci opublikowane zostały zrzuty ekranowe potwierdzające obecność trybu wieloosobowego w drugiej odsłonie cyklu Uncharted. Zamieścił je na swych łamach chilijski serwis Niubie. Obrazki zostały dodatkowo podparte kilkoma nowymi faktami na temat multiplayera, które, choć ciągle pozostają nieoficjalnymi informacjami, rzucają nieco więcej światła na jego zawartość.

Konami rezygnuje z kontrowersyjnej gry Six Days In Fallujah
Konami rezygnuje z kontrowersyjnej gry Six Days In Fallujah

fsm, 27 kwietnia 2009, 12:33

Na początku kwietnia Konami zapowiedziało, że zamierza wydać grę wojenną bazującą na konflikcie w Iraku. Projekt zatytułowany Six Days In Fallujah od razu wywołał wielkie kontrowersje, które bezpośrednio przyczyniły się do decyzji o porzuceniu powstającej gry.

Osiągnięcia roku 2008 według Famitsu

ziooleck, 27 kwietnia 2009, 12:26

Famitsu - największy japoński magazyn zajmujący się grami, ogłosił kilka dni temu wyróżnienia przyznane za osiągnięcia zeszłego roku. Co prawda Japonia jest dość odległym krajem, ale z racji jej niecodziennej dla europejczyka specyfiki warto zainteresować się wynikami.

Warner Bros. zainteresowany wykupieniem dorobku Midway

Jiker, 27 kwietnia 2009, 12:00

Anonimowi informatorzy brytyjskiego serwisu MCV UK twierdzą, że znalazł się potencjalny nabywca gotów wyłożyć określoną sumę pieniędzy na zakup firmy Midway. Jest nim koncern Warner Bros., bardzo ochoczo nastawiony do przejęcia kilku najpopularniejszych marek będących w posiadaniu upadającej od dłuższego czasu firmy deweloperskiej.

Pierwsze obrazki z Dante's Inferno PSP
Pierwsze obrazki z Dante's Inferno PSP

ziooleck, 27 kwietnia 2009, 10:44

Boska Komedia jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych średniowiecznych dzieł. Jej tematyka, renesansowa dusza i kunszt pióra Dantego zachwyca mimo upływu dziesięcioleci. Nic więc dziwnego, że twórcy gier podchwycili temat i już w przyszłym roku zaserwują nam interaktywną adaptację przygód włoskiego artysty. Swoją wersję Dante's Inferno otrzyma również PSP, które doczekało się pierwszych screenów.

Joker również na Xboksie 360
Joker również na Xboksie 360

ziooleck, 27 kwietnia 2009, 10:14

Niespełna trzy dni temu informowaliśmy, że PlayStation 3 otrzyma ekskluzywny dodatek do Batman: Arkham Asylum. Jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników Gotham, gdyż darmowy bonus przybrał formę w pełni grywalnego Jokera. Z drugiej strony posiadacze innych konsol mogli poczuć się odrobinę zaniedbani. Wygląda na to, że podobnym tokiem rozumowania podąża Eidos, bo dotarła do nas wiadomość o identycznej zawartości dla Xboksa 360.

Premiery gier w Polsce (20-26 kwietnia)
Premiery gier w Polsce (20-26 kwietnia)

Vercetti, 27 kwietnia 2009, 10:08

Miniony tydzień był dla polskich dystrybutorów raczej okresem aktualizacji planów wydawniczych niż czasem wydania najgorętszych tytułów. Na horyzoncie pojawiło się osiem nadchodzących produkcji, na sklepowych półkach zaś wylądowało pięć nowości. Nasze cotygodniowe zestawienie zostało dopełnione przez siedem reedycji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 kwietnia 2009)

Jiker, 27 kwietnia 2009, 09:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Aion już zdobywa fanów w Chinach, Stalin vs. Martians w środę, Champions Online 14 lipca, świetna sprzedaż Final Fantasy VII: Advent Children Complete oraz dema Final Fantasy XIII i inne. Zapraszamy do lektury.

Dead Space 2 z multiplayerem?
Dead Space 2 z multiplayerem?

Maciej Śliwiński, 27 kwietnia 2009, 09:30

Coraz więcej informacji wskazuje, że możemy się spodziewać kolejnej części Dead Space, świetnego survival horroru wydanego w ubiegłym roku przez Electronic Arts. Firma ta na swoich stronach umieściła ankietę związaną z tą grą.

Empire Interactive kolejną ofiarą recesji

Jiker, 27 kwietnia 2009, 09:15

Do grona pechowców dołączyła kolejna ofiara światowej recesji. Tym razem z poważnymi kłopotami finansowymi boryka się brytyjski wydawca Empire Interactive (cykle FlatOut, Big Mutha Truckers i Ford Racing). W zeszłym tygodniu szefostwo firmy zostało zmuszone do wysłania wszystkich pracowników do domu oraz do poinformowania ich o bardzo prawdopodobnych zwolnieniach.

E-Sport: Podsumowanie tygodnia (21-27 kwietnia)
E-Sport: Podsumowanie tygodnia (21-27 kwietnia)

Maciej Śliwiński, 27 kwietnia 2009, 07:30

Ostatni tydzień w świecie esportu upłynął pod znakiem jednego interesującego turnieju, kadrowych zmian w czołowych polskich zespołach oraz narastających spekulacji dotyczących nowego zespołu dla polskich mistrzów świata w Counter Strike.