Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 kwietnia 2009

Hitowe gry od LEM-u na najbliższe miesiące

Redakcja GRYOnline.pl, 22 kwietnia 2009, 22:30

W warszawskim klubie Hard Rock Cafe trwa właśnie impreza, na której rodzima firma Licomp Empik Multimedia prezentuje gry, które będą przez nią wydane w niedalekiej przyszłości. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze informacje, ujawnione właśnie przez tego polskiego dystrybutora.

Będzie demo Battlestations: Pacific
Będzie demo Battlestations: Pacific

Jiker, 22 kwietnia 2009, 19:20

Firma Eidos, wydawca produkcji Battlestations: Pacific, ujawniła, że na niespełna dwa tygodnie przed światową premierą gry, a więc 30 kwietnia, dojdzie do debiutu jej wersji demonstracyjnej. Zostanie ona udostępniona zarówno posiadaczom pecetów, jak i użytkownikom Xboksa 360 za pośrednictwem Xbox Live Marketplace.

Piractwo głównym problemem PSP
Piractwo głównym problemem PSP

Jiker, 22 kwietnia 2009, 18:59

Peter Dille, człowiek odpowiedzialny za marketing amerykańskiego oddziału firmy Sony, oznajmił w wywiadzie udzielonym redakcji serwisu Gamasutra, że poziom piractwa na PSP jest „chorobliwy”. Działalność osób ściągających pirackie wersje gier jest już tak rozległa, że wiele produkcji cierpi w niesamowity sposób, odnotowując sprzedaż na znacznie niższym poziomie od przewidywanego.

Królewska 57 - odc. 47 - Na co do kina?
Królewska 57 - odc. 47 - Na co do kina?

Antoni Łuchniak & fsm, 22 kwietnia 2009, 17:00

Pesymistyczna wizja przyszłości, czy całkiem realne rozwiązanie?

Europa otrzyma kontynuację Tales of Symphonia dopiero jesienią
Europa otrzyma kontynuację Tales of Symphonia dopiero jesienią

Jiker, 22 kwietnia 2009, 15:00

Europejski oddział firmy Namco Bandai podzielił się z nami datą premiery jRPG Tales of Symphonia: Dawn of the New World w krajach Starego Kontynentu. Produkcja, będąca kontynuacją przygód opowiedzianych w Tales of Symphonia wydanej w 2004 roku na konsole GameCube i PlayStation 2, trafi do naszych sklepów jesienią. Zostanie wydana wyłącznie na Nintendo Wii.

Wielka Brytania konsolami stoi
Wielka Brytania konsolami stoi

Jiker, 22 kwietnia 2009, 14:35

Grupa GfK Chart-Track ujawniła wyniki sprzedaży konsol na brytyjskim rynku elektronicznej rozrywki. Podzieliła się także rezultatami osiąganymi przez platformy w państwach objętych zasięgiem swojej działalności. Pod uwagę wzięte zostały konsole, które ciągle można znaleźć na półkach sklepowych.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 kwietnia 2009)

Jiker, 22 kwietnia 2009, 11:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Will Wright ciągle w EA, debiut Zeno Clash, cena DLC do Killzone 2, Square Enix finalizuje zakup Eidosa, nowe firmware do PSP i inne. Zapraszamy do lektury.

Dante’s Inferno także na PSP
Dante’s Inferno także na PSP

Hed, 22 kwietnia 2009, 11:00

Firma Electronic Arts ogłosiła dziś, że ciekawie zapowiadająca się gra akcji Dante's Inferno zostanie wydana również na przenośną konsolę PSP. Tą wersją zajmą się do spółki studia EA Redwood Shores oraz Artificial Mind and Movement. Nawiązujący w dość luźny sposób do dzieł Dantego Alighieri tytuł został ujawniony już wcześniej także na mocniejsze platformy, czyli PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X.
Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X.

ziooleck, 22 kwietnia 2009, 10:57

Wielkimi krokami nadchodzi nowy dodatek dla Tom Clancy’s H.A.W.X. European Assault Pack, gdyż tak został ochrzczony stosunkowo niewielki DCL, odda w ręce domorosłych pilotów sześć nieznanych dotąd samolotów. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie z nich wzorowane są na europejskich odpowiednikach i z pewnością sprawdzą się na wirtualnym froncie.

Twórcy Project Gotham Racing pracują nad nowymi wyścigami
Twórcy Project Gotham Racing pracują nad nowymi wyścigami

fsm, 22 kwietnia 2009, 10:32

Po wykupieniu przez Activision studio Bizarre Creations oddało swoją najbardziej znaną serię, Project Gotham Racing, w inne ręce. O tym zaś, że tak utalentowani twórcy muszą zająć się produkcją innej gry wyścigowej wiedzieliśmy w zasadzie już wcześniej. I oto pierwsze informacje o tym projekcie.

MotionPlus w pakietach z nowymi grami EA
MotionPlus w pakietach z nowymi grami EA

ziooleck, 22 kwietnia 2009, 10:02

Przedstawiciele EA ujawnili, że zarówno Tiger Woods PGA Tour 10 i Grand Slam Tennis będą sprzedawane w zestawie z przystawką MotionPlus. Akcesorium zadebiutuje 8 czerwca, więc wielce prawdopodobne jest, że wymienione wyżej tytuły ukażą się w tym samym czasie.

Age of Conan jednak bez twarzy graczy

Hed, 22 kwietnia 2009, 09:39

Podana przez nas wczoraj informacja o rzekomo planowanej możliwości stworzenia postaci z własną twarzą w Age of Conan jest nieprawdziwa. Kwestię zdementował przedstawiciel studia Funcom, które jest producentem gry. Deweloper nie bierze pod uwagę zastosowania technologii stworzonej przez firmę Big Stage, o której pisaliśmy, chociaż rzeczywiście być może zostanie ona kiedyś wykorzystana w grach.

Trzecie rozszerzenie DLC do Fallouta 3 pojawi się 5 maja
Trzecie rozszerzenie DLC do Fallouta 3 pojawi się 5 maja

Hed, 22 kwietnia 2009, 09:15

Poznaliśmy datę premiery Broken Steel, czyli trzeciego dodatku DLC do najnowszego dzieła Bethesdy. Wczoraj podawaliśmy dość konkretne informacje o rozszerzeniu, które dzisiaj zostały potwierdzone na oficjalnej stronie produktu. Twórcy uraczyli nas również kilkoma fotkami przedstawiającymi nowe lokacje, przeciwników oraz bronie. Wszystkich tych elementów można się bowiem spodziewać już 5 maja.

Rail Simulator 2: RailWorks najlepszym symulatorem kolei?
Rail Simulator 2: RailWorks najlepszym symulatorem kolei?

Jiker, 22 kwietnia 2009, 09:15

Mamy dzisiaj kilka informacji, które ucieszą fanów zabawy w wirtualną kolej. Firmy Electronic Arts oraz Rail Simulator Developments ujawniły kilka nowych szczegółów na temat drugiej odsłony cyklu Rail Simulator, zapowiedzianej pod koniec marca. Produkcja nosząca podtytuł RailWorks trafi do sprzedaży w czerwcu 2009 roku.

Microsoft zapowiada pierwsze rozszerzenie do Halo Wars
Microsoft zapowiada pierwsze rozszerzenie do Halo Wars

Jiker, 22 kwietnia 2009, 08:30

W przeciągu kilku najbliższych tygodni w ofercie serwisu Xbox Live opublikowane zostanie pierwsze rozszerzenie do hitowej strategii czasu rzeczywistego Halo Wars, poinformował koncern Microsoft, potwierdzając tym samym wypowiedzi producenta gry, Jasona Pace’a.