Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 kwietnia 2009

Poradnik: Fenimore Fillmore's Revenge

Redakcja GRYOnline.pl, 20 kwietnia 2009, 16:09

„Witaj w poradniku do gry Fenimore Fillmore's Revenge – trzeciej części gry przygodowej zapoczątkowanej w 1996 roku. Tym razem mamy do czynienia z nieco poważniejszą historią, w której przyjdzie nam kierować dorosłymi już bohaterami."

Powstaje kolejny Fallout, premiera w 2010 roku!
Powstaje kolejny Fallout, premiera w 2010 roku!

Jiker, 20 kwietnia 2009, 15:40

Podczas londyńskiej konferencji firmy Bethesda Softworks, Pete Hines ujawnił informację o nowej odsłonie cyklu Fallout! Nad dewelopingiem Fallout: New Vegas pieczę sprawuje studio Obsidian Entertainment, założone w 2003 roku przez byłych członków Black Isle Studios, twórców oryginalnych Falloutów.

Patch 1.13 do Diablo II już blisko
Patch 1.13 do Diablo II już blisko

ziooleck, 20 kwietnia 2009, 15:05

Mimo blisko dziewięcioletniej obecności na rynku, Diablo II wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Przyczynia się do tego przede wszystkim rewelacyjna rozgrywka sieciowa oraz ciągłe starania Blizzard Entertainment o poprawę swojego produktu.

Więcej klasyków z Mega Drive i Nintendo 64 trafi do Xbox Live Arcade?
Więcej klasyków z Mega Drive i Nintendo 64 trafi do Xbox Live Arcade?

fsm, 20 kwietnia 2009, 13:51

Dostępna na Xbox Live Arcade baza klasycznych tytułów z przeróżnych emerytowanych platform sukcesywnie się powiększa. Niedawno informowaliśmy, że studio Rare wprowadzi pod koniec kwietnia grę Banjo-Tooie, konwersję znanego tytułu z N64. Czyżby na tym nie miano zakończyć?

Trzeci dodatek do Neverwinter Nights 2 już za kilka dni
Trzeci dodatek do Neverwinter Nights 2 już za kilka dni

Jiker, 20 kwietnia 2009, 13:45

Firma Atari ujawniła dokładną datę światowej premiery trzeciego dodatku do cRPG Neverwinter Nights 2. Rozszerzenie noszące nazwę Mysteries of Westgate trafi do sprzedaży za pośrednictwem serwisów cyfrowej dystrybucji 29 kwietnia. Dzień później zawita do naszego kraju – i to od razu w wersji pudełkowej.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 kwietnia 2009)

Jiker, 20 kwietnia 2009, 11:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 3 miliony PlayStation 3 w Japonii, Survival Pack do Left 4 Dead już jutro, Heavy Rain na E3, DEFCON także na NDS-a i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowości w sprawie daty premiery Street Fighter IV na PC
Nowości w sprawie daty premiery Street Fighter IV na PC

ziooleck, 20 kwietnia 2009, 10:37

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników bijatyk i komputerów stacjonarnych. Na oficjalnym blogu poświęconym czwartej edycji gry Street Fighter pojawił się komunikat dotyczący premiery wersji PC. Co prawda wiadomość przyczaiła się wśród licznych krzaczków, ale dla nas to żaden problem. Ale do rzeczy: szef projektu, Natsuki Shiozawa, oficjalnie wypowiedział się w sprawie daty premiery tytułu.

Ubisoft wyłącza serwery Shadowbane
Ubisoft wyłącza serwery Shadowbane

Jiker, 20 kwietnia 2009, 10:30

Ubisoft, wydawca MMO Shadowbane, poinformował za sprawą oficjalnego serwisu produkcji, że wraz z dniem 1 maja wyłączone zostaną wszystkie serwery, w oparciu o które przez ponad pięć lat funkcjonowało dzieło Wolfpack Studios.

Nadchodzi Guitar Hero: Van Halen
Nadchodzi Guitar Hero: Van Halen

ziooleck, 20 kwietnia 2009, 09:00

Niemieckie USK (Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle - odpowiednik PEGI) znane jest z krzyżowania planów producentom. Wszystko to za sprawą konserwatywnego podejścia do cenzury i germańskiej surowości. Biorąc pod uwagę powyższą charakterystykę, nikogo nie zadziwi fakt, że kontrowersyjna instytucja znowu oddała niedźwiedzią przysługę.

Premiery gier w Polsce (13-19 kwietnia)
Premiery gier w Polsce (13-19 kwietnia)

Vercetti, 20 kwietnia 2009, 08:58

Posucha, gdy chodzi o nowości i obfitość, gdy mowa o nadchodzących reedycjach – to bilans ubiegłego tygodnia na polskim rynku gier. Swoje oficjalne premiery miały zaledwie cztery tytuły, podczas gdy do planów wydawniczych rodzimych dystrybutorów trafiło aż jedenaście pozycji. Inna sprawa, że osiem z nich to produkcje, które mają zasilić serię Platynowa Kolekcja.

Polacy czwartą siłą w Quake Live

Maciej Śliwiński, 20 kwietnia 2009, 08:55

Todd Hollenshead, jeden z prezesów id Software, udzielił obszernego wywiadu internetowej stronie magazynu GameInformer. Rozmowa dotyczy głównie najnowszego projektu tej firmy, czyli przeglądarkowej gry Quake Live i można z niej dowiedzieć się kilku ciekawych informacji o tej grze.

Bitwę Stalina z Marsjanami czas zacząć
Bitwę Stalina z Marsjanami czas zacząć

Jiker, 20 kwietnia 2009, 08:40

Na światowym rynku, za sprawą serwisów cyfrowej dystrybucji zadebiutowała jedna z najbardziej zaskakujących produkcji tego roku. Stalin vs. Martians, bo o niej mowa, to zabawna, pecetowa strategia czasu rzeczywistego, której powstanie, jak twierdzą sami autorzy, zainspirowały: wódka, samowar, barszcz i pierogi.

E-Sport: Podsumowanie tygodnia (13-20 kwietnia)
E-Sport: Podsumowanie tygodnia (13-20 kwietnia)

Maciej Śliwiński, 20 kwietnia 2009, 07:20

W ubiegłym tygodniu zawodnicy byłego Meet Your Makers znaleźli nowe zespoły. Gracze Warcrafta 3 zakontraktowani zostali przez amerykański zespół Evil Geniuses, a żeńska dywizja Counter Strike 1.6 utworzyła zupełnie nowy zespół o wdzięcznej nazwie Pink Zinic.