Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 kwietnia 2009

Poradnik: Resident Evil 5

Redakcja GRYOnline.pl, 1 kwietnia 2009, 20:07

„Witam w poradniku do gry Resident Evil 5. Nowa część jest krótsza od poprzedniej, ale oferuje tryby single oraz multiplayer, a także opcję Mercanaries oraz dodatki, oblokowywane podczas kolejnych rozgrywek."

Podsumowanie konkursu Znajdź grę za 1 zł

Major Doktor Upiorna, 1 kwietnia 2009, 16:35

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie naszym dzisiejszym konkursem Gra za 1 zł. Kilkudziesięciu osobom z najlepszym refleksem i ogromnym szczęściem udało się zdobyć jeden z siedemnastu ciekawych tytułów, które zaproponowaliśmy w zakończonej właśnie akcji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 kwietnia 2009)

Jiker, 1 kwietnia 2009, 14:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: The Pitt ciągle dziurawy, DLC Snowblind do GoW 2 już dostępny, wielka aktualizacja EverQuesta II, milion egzemplarzy Frontlines: Fuel of War, Midway modyfikuje plan premii pieniężnych i inne. Zapraszamy do lektury.

Specjalny aprilisowy achievement w World of Warcraft
Specjalny aprilisowy achievement w World of Warcraft

fsm, 1 kwietnia 2009, 14:40

W zalewie fałszywych informacji i żartów, których również u nas dzisiaj nie brakuje, pojawiła się zabawna, ale zupełnie prawdziwa rzecz. Skory do żartów Blizzard przygotował z okazji Prima Aprilis specjalne osiągnięcie.

Szczegóły na temat dodatków DLC do Ojca Chrzestnego II
Szczegóły na temat dodatków DLC do Ojca Chrzestnego II

Hed, 1 kwietnia 2009, 14:21

Firma Electronic Arts poinformowała nas, że zapowiadana na ten miesiąc nowa odsłona elektronicznego Ojca Chrzestnego otrzyma po premierze specjalne pakiety z dodatkową zawartością. W ich skład wejdą zupełnie nowe bronie, niedostępna wcześniej postać oraz bonusowe mapy. Wszystkie te elementy wzmocnią na pewno rodziny mafijne graczy i pomogą zbudować doskonalsze imperium zbrodni.

Electronic Arts powoli wycofuje się z zabezpieczeń DRM

Jiker, 1 kwietnia 2009, 12:59

Electronic Arts udostępnia narzędzie pozwalające na usunięcie kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM - cyfrowego zarządzaniami prawami - z gier wydanych od maja 2008.

Nowe obrazki i filmy z Wolfensteina
Nowe obrazki i filmy z Wolfensteina

fsm, 1 kwietnia 2009, 12:40

Games Developer Conference się zakończyła, ale ciekawe materiały z nadchodzących gier nie przestają się pojawiać. Activision pokazał światu zestaw zupełnie nowych obrazków prezentujących najnowszego Wolfensteina i kilka świeżych materiałów video.

America's Army 3 również na Steamie
America's Army 3 również na Steamie

Jiker, 1 kwietnia 2009, 12:30

W trakcie zakończonej imprezy Game Developers Conference poznaliśmy kilka dodatkowych informacji na temat sieciowej strzelaniny America’s Army 3. Znalazło się wśród nich potwierdzenie faktu, wedle którego produkcja U.S. Army zostanie opublikowana także za pośrednictwem platformy Steam.

Game Developers Conference 2009 sukcesem

Jiker, 1 kwietnia 2009, 10:59

Tegoroczna edycja Game Developers Conference okazała się sukcesem, co w czasach kryzysu ekonomicznego, który dotknął w różnym stopniu także naszą branżę, jest nie lada wyczynem. Kilkudniowa konferencja osiągnęła frekwencję na poziomie ponad 17 tysięcy osób, wśród których znaleźli się producenci, wydawcy, projektanci, a także dziennikarze.

Frictional Games przedstawia pierwszy film z nowej gry
Frictional Games przedstawia pierwszy film z nowej gry

Exil, 1 kwietnia 2009, 10:45

Szwedzka, niezależna firma Frictional Games, odpowiedzialna za cykl mrocznych przygodówek Penumbra, przedstawiła dziś krótki filmik oraz screeny ze swojego najnowszego dzieła. Gra ma być survival-horrorem z widokiem z oczu bohatera, a aktualny tytuł produkcji to Unknown.

Blizzard ujawnia tajemniczy projekt
Blizzard ujawnia tajemniczy projekt

fsm, 1 kwietnia 2009, 10:40

Każda wiadomość pochodząca z obozu Blizzarda jest na wagę złota. Ilu z nas czeka z wytęsknieniem na kontynuacje świetnych serii powstałych w tym studiu? I nie od dziś wiadomo, że chłopaki lubią żarty i droczenie się z graczami. Czy zatem nie ma lepszego dnia, by ujawnić kolejną grę, niż Prima Aprilis?

Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (01/04/09)
Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (01/04/09)

Przemysław Zamęcki, 1 kwietnia 2009, 10:34

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zestawieniem dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w Stanach Zjednoczonych w okresie od 15 do 21 marca 2009. Zostało ono przygotowane przez amerykańską organizację NPD zajmującą się badaniem i analizą amerykańskiego rynku branży elektronicznej.

Powstaje karciana gra z wiedźmińskimi kobietami
Powstaje karciana gra z wiedźmińskimi kobietami

fsm, 1 kwietnia 2009, 10:24

Ile to już znanych growych marek wzbogaciło się o karciane bądź planszowe edycje? Wymieńmy choćby Warcrafta czy Dooma. Oczywiście nie trzeba od razu produkować pudełek z wydrukowanymi kartonikami. Można poczynić mały krok i wypuścić komputerową grę karcianą.

Red Faction: Guerrilla zabierze nas na Marsa już 9 czerwca
Red Faction: Guerrilla zabierze nas na Marsa już 9 czerwca

Hed, 1 kwietnia 2009, 09:44

Trzecia odsłona serii Red Faction o podtytule Guerrilla pojawi się 9 czerwca tego roku. Jest to kolejne dzieło studia Volition, które stawia przede wszystkim na możliwość siania zakrojonej na szeroką skalę destrukcji. Naturalnie następna część ciekawej strzelanki wprowadzi wiele nowości i zmian. Przekonają się o nich już niedługo posiadacze komputerów osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksów 360.

Królewska 57 - odc. 44 - Najśmieszniejszy komiks świata
Królewska 57 - odc. 44 - Najśmieszniejszy komiks świata

, 1 kwietnia 2009, 09:00

Nasz komiks wreszcie śmieszny.

Znajdź grę za 1 zł - konkurs w Sklepie GRY-OnLine

Major Doktor Upiorna, 1 kwietnia 2009, 08:40

Czy ktoś z Was Drodzy Czytelnicy spotkał się kiedyś ze sklepem, który sprzedawałby nowe gry za 1 zł? Wiele osób zapewne stwierdzi, że to niemożliwe. A jednak muszę Was bardzo pozytywnie zaskoczyć, gdyż właśnie my zorganizowaliśmy akcję Znajdź grę za 1 zł. To nie jest żart z okazji Prima Aprilis!

Final Fantasy XIII wykorzysta 120% mocy PlayStation 3
Final Fantasy XIII wykorzysta 120% mocy PlayStation 3

Jiker, 1 kwietnia 2009, 08:35

Final Fantasy XIII ma być produkcją, która nie tylko spełni oczekiwania fanów jRPG, ale także zaskoczy nas pod względem technologicznym. To ostatnie nie powinno być niczym trudnym. Jeśli wierzyć twórcom ze Square Enix, najnowsza odsłona Ostatecznej Fantazji wykorzysta 120% mocy drzemiącej w PlayStation 3.

Pierwsze obrazki z Modern Warfare 2
Pierwsze obrazki z Modern Warfare 2

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2009, 08:33

Pracownicy studia Infinity Ward nie pozwalają odetchnąć fanom cyklu pierwszoosobowych strzelanin i w kilka dni po premierze enigmatycznego zwiastuna filmowego, ponownie dają o sobie znać. Tym razem Amerykanie zaprezentowali nam garść obrazków z Modern Warfare 2, a także wyjaśnili, dlaczego ich nowe dzieło nie powinno być utożsamiane z serią Call of Duty.

Dodatkowe mapy do Call of Duty: World at War znalazły ponad milion nabywców
Dodatkowe mapy do Call of Duty: World at War znalazły ponad milion nabywców

Hed, 1 kwietnia 2009, 08:29

Firma Treyarch poinformowała, że pierwsze rozszerzenie DLC do Call of Duty: World at War znalazło już ponad milion nabywców. Map Pack 1 przekroczył tę liczbę zaledwie po tygodniu obecności w usługach Xbox Live i PlayStation Network, ustalając tym samym nowy rekord popularności w przypadku Xboksa 360. Naturalnie wysoki wynik nowa zawartość zawdzięcza bardzo dobrej sprzedaży samej gry.

Polski Xbox Live ruszy w najbliższych tygodniach
Polski Xbox Live ruszy w najbliższych tygodniach

Hed, 1 kwietnia 2009, 08:17

Dowiedzieliśmy się, że firma Microsoft postanowiła nadrobić braki wobec polskich klientów. Usługa Xbox Live rusza oficjalnie w Polsce już w najbliższych dniach. Chociaż nie spodziewaliśmy tak szybkiego załatwienia sprawy, to jednak wyraźne sygnały na ten temat pojawiały się już od jakiegoś czasu. Co ciekawe, polscy miłośnicy Xboksa 360 i Games for Windows Live otrzymają pewne dodatkowe elementy.