Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 kwietnia 2009

EA wyda demo Need for Speed: Shift
EA wyda demo Need for Speed: Shift

Jiker, 28 kwietnia 2009, 17:59

Premiera nowego Need for Speeda, noszącego podtytuł Shift, zbliża się wielkimi krokami. Pozostało do niej już niecałe pięć miesięcy (17.09 w Europie, 22.09 w USA). Okazuje się, że tuż przed nią odbędzie się debiut wersji demonstracyjnej, dzięki której zapoznamy się z jedną z tras oraz nowym modelem jazdy zaproponowanym przez dewelopera, firmę Slightly Mad Studios.

Kto wyda w Polsce pecetowego Street Fightera IV czy Bionic Commando?

Michał Bobrowski, 28 kwietnia 2009, 17:17

O godzinie 17.00 naszego czasu minęło embargo na materiały opracowane po tegorocznej edycji Captivate – imprezy, na której firma Capcom zaprezentowała wybranym mediom najważniejsze gry w ich portfelu wydawniczym.

Konkurs: wygraj wypasionego Radeona, grę HAWX i garść gadżetów
Konkurs: wygraj wypasionego Radeona, grę HAWX i garść gadżetów

fsm, 28 kwietnia 2009, 15:40

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym konkursie zorganizowanym przez GRY-OnLine, AMD i polski oddział Ubisoftu. Wszystkich zainteresowanych nagrodą w postaci zestawu: karta graficzna z chipsetem ATI Radeon HD 4870 x2, gra Tom Clancy’s H.A.W.X., koszulka z logo gry, artbook oraz kupony aktywujące dodatkowe samoloty, zapraszamy na konkursową stronę.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (19 - 25 kwietnia)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (19 - 25 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 28 kwietnia 2009, 14:42

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 19 a 25 kwietnia.

Konkurs: Gra za friko! - zakończony (28/04/09)

Major Doktor Upiorna, 28 kwietnia 2009, 14:00

Zakończył się nasz konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy był zestaw BattleForge + 2000 Punktów BattleForge.

Demo Bionic Commando jutro, nowy zwiastun dzisiaj
Demo Bionic Commando jutro, nowy zwiastun dzisiaj

fsm, 28 kwietnia 2009, 13:15

Zgodnie z zapowiedziami demo Bionic Commando w usłudze Xbox Live miało zadebiutować w tym miesiącu. I ledwo Capcom zdążył – siejące zamęt mechaniczne ramię zostanie Wam udostępnione jutro.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 kwietnia 2009)

Jiker, 28 kwietnia 2009, 11:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta testy America’s Army już niedługo, cena DLC Cops and Robbers do Burnout Paradise, Max Payne 1 i 2 w ofercie Xbox Live Orginals, powieści oparte na uniwersum The Elder Scrolls i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowa era Internetu - pakiety telekomunikacyjne
Nowa era Internetu - pakiety telekomunikacyjne

ziooleck, 28 kwietnia 2009, 11:46

Niedługo w Parlamencie Europejskim odbędzie się głosowanie mające na celu wprowadzenie ustawy o Pakietach Telekomunikacyjnych. W bardzo uproszczonej formie przekłada się to na ograniczony dostęp do internetu.

MMORTS twórców Star Wars: Empire At War wciąż w produkcji
MMORTS twórców Star Wars: Empire At War wciąż w produkcji

Maciej Śliwiński, 28 kwietnia 2009, 11:46

Ponad rok temu informowaliśmy Was, że studio Petroglyph w kooperacji z mało znaną firmą True Games Interactive pracuje nad nową grą z gatunku MMORTS. Po roku wiemy mniej więcej tyle, że prace dalej trwają, a Petroglyph znalazło wydawcę.

Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (12 - 18 kwietnia 2009)
Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (12 - 18 kwietnia 2009)

Przemysław Zamęcki, 28 kwietnia 2009, 11:34

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zestawieniem dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w Stanach Zjednoczonych w okresie od 12 do 18 kwietnia 2009. Zostało ono przygotowane przez amerykańską organizację NPD zajmującą się badaniem i analizą amerykańskiego rynku branży elektronicznej.

Marvel vs. Capcom 2 latem na PlayStation 3 i Xboksa 360
Marvel vs. Capcom 2 latem na PlayStation 3 i Xboksa 360

Jiker, 28 kwietnia 2009, 10:20

Firmy Capcom oraz Marvel potwierdziły plotki zalewające Internet od dobrych kilku dni. Mianowicie, serwisy Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store jeszcze tego lata otrzymają pozycję niezwykłą. Będzie nią dwuwymiarowa bijatyka Marvel vs. Capcom 2, przez wielu okrzyknięta najefektowniejszą produkcją tego typu w historii elektronicznej rozrywki.

Zobaczcie Need for Speed Shift w akcji
Zobaczcie Need for Speed Shift w akcji

fsm, 28 kwietnia 2009, 10:19

Wczoraj uraczyliśmy Was krótkim materiałem filmowym, w którym Jesse Abney, główny producent Need for Speed: Shift, opowiedział w kilku żołnierskich słowach o tym, czego będziemy mogli się spodziewać w grze. Teraz przyszła pora na pokazanie Shifta w akcji.

Singularity takie samo na PC, PS3 i Xboksie 360

Lord Nibbler, 28 kwietnia 2009, 09:53

O nowym FPS-ie twórców Quake'a 4 oficjalnie dowiedzieliśmy się podczas zeszłorocznego E3. Singularity jest kolejnym tytułem po TimeShift wykorzystującym manipulację czasem, lecz osadzonym w realiach Zimnej Wojny.

Twórcy A Vampyre Story pracują nad kolejną przygodówką

Hed, 28 kwietnia 2009, 09:37

Dowiedzieliśmy się, że studio Autumn Moon, znane z bardzo udanej gry przygodowej A Vampyre Story, której drugą część już zapowiedziano, pracuje nad jeszcze jednym projektem. Dzieło nosi tytuł Ghost Pirates of Vooju Island i, jak wskazuje sama nazwa, będzie nawiązywać do przygodówek Monkey Island. W grze wcielimy się, co ciekawe, w trójkę duchów mających problemy z wpływaniem na materialny świat.

Sony potwierdza obecność trybu wieloosobowego w Uncharted 2
Sony potwierdza obecność trybu wieloosobowego w Uncharted 2

Jiker, 28 kwietnia 2009, 09:00

Firma Sony Computer Entertainment potwierdziła wszystkie dotychczasowe informacje na temat trybu multiplayer, który zostanie zawarty w drugiej odsłonie cyklu Uncharted. Dokonała tego za sprawą stosownego wpisu zamieszczonego na łamach oficjalnego, amerykańskiego bloga PlayStation. Zaprezentowany został także pierwszy film, ukazujący opcję wieloosobową w akcji.

Klucze do bety Battlefield Heroes dostępne
Klucze do bety Battlefield Heroes dostępne

Maciej Śliwiński, 28 kwietnia 2009, 08:46

Electronic Arts wraz ze szwedzkim studiem DICE poinformowały wczoraj o udostępnieniu kluczy do bety zbliżającego się wielkimi krokami Battlefield Heroes.