Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2009, 08:46

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Klucze do bety Battlefield Heroes dostępne

Electronic Arts wraz ze szwedzkim studiem DICE poinformowały wczoraj o udostępnieniu kluczy do bety zbliżającego się wielkimi krokami Battlefield Heroes.

Electronic Arts wraz ze szwedzkim studiem DICE poinformowały wczoraj o udostępnieniu kluczy do bety zbliżającego się wielkimi krokami Battlefield Heroes.

EA podaje, że istnieją dwa sposoby, aby już teraz testować ten ciekawie zapowiadający się tytuł. Kilka tysięcy kluczy zostało przekazanych stronom partnerskim projektu, które mają je rozdysponować według własnego uznania. Praktycznie we wszystkich przypadkach gracze powinni zarejestrować się na danej stronie i zgłosić zapotrzebowanie na klucz. Listę serwisów współpracujących z Electronic Arts znajdziecie w tym miejscu.

Drugi sposób jest korzystny przede wszystkim dla graczy, którzy wraz ze swoimi przyjaciółmi oczekują z niecierpliwością na pełną wersję gry i są pewni, że spędzą przed nią wiele godzin. W przypadku zamówienia jednego z prywatnych serwerów Battlefield Heroes już teraz, gracze otrzymają nie tylko miejsce do gry z 16 slotami, ale również 16 kluczy, które umożliwią zabawę w wersji beta gry. Pełen wykaz firm zajmujących się hostowaniem serwerów gier, które współpracują z EA opublikowany został pod tym adresem.

Jednocześnie EA rozstrzygnęło ogłoszony w ubiegłym tygodniu konkurs na nazwę mapy, nad którą obecnie pracują programiści studia DICE. Spośród blisko 400 propozycji zgłoszonych przez fanów gry na forach EA, wybrano jedną. Będąca na ukończeniu plansza została ochrzczona jako Coastal Clash. Skalista mapa pełna mostów i z wiatrakiem w centrum powinna być ukończona niedługo.

Klucze do bety Battlefield Heroes dostępne - ilustracja #1

Przypomnijmy, że niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy Was, że otwarta beta Battlefield Heroes powinna ruszyć latem. Pełna wersja gry spodziewana jest po tegorocznych wakacjach.