Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 kwietnia 2009

Mafia II - nowe zdjęcia i film
Mafia II - nowe zdjęcia i film

Hed, 19 kwietnia 2009, 14:22

Pojawiły się nowe materiały z oczekiwanej przez wielu fanów Mafii II. Dzieło czeskiego studia zapowiada się ciekawie, co potwierdzają opublikowane na oficjalnej stronie fotki oraz nieznany wcześniej film. Możemy w nim podejrzeć kilka minut samej rozgrywki. Naturalnie w grze będzie sporo strzelania, wybuchów, nagłych zwrotów akcji oraz klimatycznie zrealizowanych przerywników.

Pierwszy film z The Beatles: Rock Band

Hed, 19 kwietnia 2009, 13:40

Pojawił się pierwszy film przedstawiający specjalną odsłonę serii Rock Band, poświęconą jednemu z najważniejszych zespołów XX wieku, czyli The Beatles. Zwiastun został zaprezentowany na koncercie Paula McCartney’a, jednego z członków kapeli. Materiał jest niestety dość niskiej jakości, bo został nakręcony ręczną kamerą przez jednego z fanów artysty, ale wprawne oko wypatrzy kilka szczegółów.

Data wydania policjantów z Paradise City
Data wydania policjantów z Paradise City

Jiker, 19 kwietnia 2009, 13:03

Firma Criterion Games, producent Burnout Paradise, ujawniła, że kolejne DLC do tej rewelacyjnej gry wyścigowej – Cops and Robbers – zostanie wydane 30 kwietnia. W skład dodatku wejdzie tryb umożliwiający graczom przeprowadzenie „walk” policjantów z piratami drogowymi grasującymi w Paradise City.

The Conduit w Europie pod koniec czerwca
The Conduit w Europie pod koniec czerwca

Jiker, 19 kwietnia 2009, 13:01

Europejski oddział firmy SEGA poinformował za sprawą oficjalnego serwisu internetowego gry The Conduit, że dzieło studia High Voltage Software trafi do sprzedaży w krajach Starego Kontynentu 26 czerwca. Dojdzie do tego w zaledwie trzy dni po ujawnionej niedawno, amerykańskiej dacie premiery.

Ascaron przygotowuje dodatek do Sacred 2, Sacred 3, a także... ogłasza bankructwo
Ascaron przygotowuje dodatek do Sacred 2, Sacred 3, a także... ogłasza bankructwo

Jiker, 19 kwietnia 2009, 12:50

Jeszcze wczoraj informacje nabiegające do nas z siedziby niemieckiego studia Ascaron Entertainment były tylko i wyłącznie pozytywne. Producent ukończył pracę nad konsolowymi wersjami cRPG Sacred 2: Fallen Angel i przygotowywał się do wprowadzenia ich na światowe rynki. Dzisiaj jednak dotarła do nas wiadomość, że tak naprawdę sytuacja dewelopera wcale nie jest różowa - jest on bowiem bliski bankructwa. Mimo to twórcy pracują nad dodatkiem do Sacred 2 i trzecią częścią serii.

Twórcy L.A. Noire szukają pracowników

Hed, 19 kwietnia 2009, 12:42

Na stronie Team Bondi, studia zajmującego się oczekiwanym, mrocznym projektem L.A. Noire, pojawiło się ogłoszenie dotyczące naboru pracowników. Twórcy potrzebują więc kilku programistów oraz grafików, prawdopodobnie w celu ukończenia wspomnianej gry. Informacje o niej pojawiają się dość rzadko. W drugiej połowie ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że na tytuł poczekamy jeszcze raczej długo.