Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 kwietnia 2009

Poradnik: Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Redakcja GRYOnline.pl, 17 kwietnia 2009, 20:19

„Przed Wami poradnik do jednego z najciekawszych tytułów w historii konsoli Nintendo DS - Grand Theft Auto: Chinatown Wars. W niniejszym tekście znajdziecie szczegółowe opisy wszelkich tajników gry, pozwalających ukończyć ją osiągając upragnione 100%."

Otwarta beta Battlefield Heroes ruszy tego lata

Hed, 17 kwietnia 2009, 18:32

W sieci pojawiły się informacje, że jedno z dzieł EA Dice, czyli kreskówkowy Battlefield Heroes będzie dostępny już latem tego roku dla wszystkich chętnych. Na razie oficjalnie nie podano żadnej konkretnej daty, jednak można spodziewać się, że otwarta beta gry wystartuje w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Więcej szczegółów o rozpoczęciu publicznych testów otrzymamy zapewne już niedługo.

Syberia 3 jednak powstaje
Syberia 3 jednak powstaje

fsm, 17 kwietnia 2009, 15:01

Pierwszego kwietnia firma Microids pozwoliła sobie na niewielki primaaprilisowy żart, gdy oznajmiła, że pracuje nad Syberią 3. Gra miała się pojawić na PC i PlayStation 3. Jak się dziś okazuje, sprawa jest jak najbardziej poważna. Syberia 3 naprawdę powstaje!

Twórcy The Pirate Bay skazani
Twórcy The Pirate Bay skazani

ziooleck, 17 kwietnia 2009, 13:45

Po dłużącym się procesie sądowym przeciwko czterem właścicielom The Pirate Bay znamy wyrok Szwedzkiego Sądu. Dziś rano Peter Sunde, Fredrik Neij, Gottfrid Svartholm oraz Carl Lundström zostali uznani za winnych stawianych im zarzutów i skazani prawomocnymi wyrokami.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 kwietnia 2009)

Jiker, 17 kwietnia 2009, 13:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera pecetowego Toy Soldier do F.E.A.R. 2, The Conduit opóźnione, europejska cena limitowanego The Beatles: Rock Band, waga dema Final Fantasy XIII i inne. Zapraszamy do lektury.

Triki - od dziś na GRY-OnLine
Triki - od dziś na GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 17 kwietnia 2009, 13:13

Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam nowy typ materiału, który będzie pojawiać się na naszym serwisie. Są to najrozmaitsze triki do gier, będące uzupełnieniem dotychczas publikowanych kodów i trainerów.

Niepotwierdzone rewelacje na temat Gran Turismo 5 i Gran Turismo Mobile
Niepotwierdzone rewelacje na temat Gran Turismo 5 i Gran Turismo Mobile

ziooleck, 17 kwietnia 2009, 12:00

Wszyscy miłośnicy realistycznych wyścigów mogą dziś urządzić sobie małe święto. Do czego zmierzam? W sieci pojawiła się masywna informacja dotycząca piątej odsłony Gran Turismo. Osoba posiadająca dostęp do wewnętrznego źródła zasugerowała datę premiery, przybliżoną zawartość pełnej wersji gry oraz kilka szczegółów dotyczących rozgrywki online. Jakby tego było mało, ujawnione rewelacje dotyczą również GT Mobile.

Silnik Battlefielda gotowy na DirectX 11
Silnik Battlefielda gotowy na DirectX 11

fsm, 17 kwietnia 2009, 11:21

Rozwój technologii często wyprzedza możliwości sprzę1)tu i zapotrzebowania graczy. DirectX 10 nie zdążył się jeszcze na dobre zadomowić w naszych komputerach, a niektórzy twórcy już się chwalą, że są przygotowani na nadejście kolejnej edycji DX.

Słaba sprzedaż Grand Theft Auto: Chinatown Wars na Nintendo DS
Słaba sprzedaż Grand Theft Auto: Chinatown Wars na Nintendo DS

Jiker, 17 kwietnia 2009, 11:20

Z oficjalnych danych sprzedażowych docierających do nas z rynku amerykańskiego wynika, że Grand Theft Auto: Chinatown Wars nie przypadło do gustu tamtejszym posiadaczom konsoli Nintendo DS. Okazuje się, że w drugiej połowie zeszłego miesiąca produkcję nabyło jedynie 88,700 osób.

StarCraft 2: Battle Report 2 dostępny, pomóż przygotować edycję kolekcjonerską
StarCraft 2: Battle Report 2 dostępny, pomóż przygotować edycję kolekcjonerską

Maciej Śliwiński, 17 kwietnia 2009, 11:10

Blizzard potwierdził, że powstanie edycja kolekcjonerska Starcrafta II. Nie znamy na razie szczegółowej zawartości rozszerzonego wydania, wiemy jednak, że w pudełku znajdzie się na pewno płyta DVD z materiałami o tworzeniu gry.

Demo Bionic Commando tylko na Xboksa 360
Demo Bionic Commando tylko na Xboksa 360

fsm, 17 kwietnia 2009, 10:29

Jeśli chcecie przetestować mechaniczne ramię w multiplayerowym demie gry Bionic Commando, musicie się zaopatrzyć w Xboksa 360. Capcom potwierdził, że pozostałe platformy nie otrzymają wersji demonstracyjnych.

Cross Fire - kolejny darmowy FPS już do pobrania
Cross Fire - kolejny darmowy FPS już do pobrania

Maciej Śliwiński, 17 kwietnia 2009, 10:10

Fani gier typu FPS otrzymali kolejny darmowy produkt. Wczoraj swoją premierę miał sieciowy shooter Cross Fire, opracowany przez firmy SmileGate i Neowiz.

Milion egzemplarzy Killzone 2

Jiker, 17 kwietnia 2009, 09:59

Firma Sony Computer Entertainment zaprezentowała oficjalne wyniki sprzedaży Killzone 2 – najnowszego hitu na konsolę PlayStation 3, wydanego pod koniec lutego. Wynika z nich, że posiadacze stacjonarnej platformy Sony z niemal całego świata nabyli do tej pory ponad milion egzemplarzy strzelaniny Guerilla Games.

Sprawa graficznego stylu Borderlands wyjaśniona
Sprawa graficznego stylu Borderlands wyjaśniona

fsm, 17 kwietnia 2009, 09:55

Przed świętami poinformowaliśmy was, że postapokaliptyczna strzelanina autorstwa Gearbox Software będzie robiona w komiksowej technologii cel-shading. Mało tego – pokazaliśmy nawet obrazek. Tymczasem okazuje się, że wszyscy byliśmy w błędzie.

Trzecia odsłona SOCOM: U.S. Navy SEALs: Fireteam Bravo w drodze na PSP
Trzecia odsłona SOCOM: U.S. Navy SEALs: Fireteam Bravo w drodze na PSP

Jiker, 17 kwietnia 2009, 08:40

Koncern Sony ujawnił pierwsze informacje na temat trzeciej instalacji cyklu SOCOM: U.S. Navy SEALs: Fireteam Bravo. Produkcję opracuje studio Slant Six Games, które zastąpi na tym polu Zipper Interactive, dewelopera odpowiedzialnego za poprzedniego odsłony serii.

Interplay stoi w obliczu bankructwa?

Hed, 17 kwietnia 2009, 07:41

Serwis GamesIndustry.biz ustalił, że zmagająca się z opisywanymi już wczoraj problemami firma Interplay być może stoi w obliczu likwidacji lub bankructwa. Oprócz sygnalizowanej obawy przed utratą licencji na sieciowego Fallouta okazuje się, że studio ma dość poważne kłopoty finansowe. Dane pozyskano z pewnego źródła i według nich wydawca zakończył rok 2008 z zupełnym brakiem funduszy.

Problematyczny start gry Demigod i szybka reakcja Stardocka
Problematyczny start gry Demigod i szybka reakcja Stardocka

Hed, 17 kwietnia 2009, 07:32

Pierwsi użytkownicy Demigod skarżą się na problemy z trybem sieciowym – podobno są kłopoty z dołączaniem do potyczek rozgrywanych przez Internet. Sprawa jest na tyle poważna, że serwis Gamespot wystawił grze w recenzji zaskakująco niską ocenę, tłumacząc taką decyzję właśnie sporymi utrudnieniami. Szef firmy Stardock zareagował błyskawicznie i obiecał szybkie uporanie się z błędami.