Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2009, 11:10

autor: Maciej Śliwiński

StarCraft 2: Battle Report 2 dostępny, pomóż przygotować edycję kolekcjonerską

Blizzard potwierdził, że powstanie edycja kolekcjonerska Starcrafta II. Nie znamy na razie szczegółowej zawartości rozszerzonego wydania, wiemy jednak, że w pudełku znajdzie się na pewno płyta DVD z materiałami o tworzeniu gry.

Blizzard potwierdził, że powstanie edycja kolekcjonerska StarCrafta II. Nie znamy na razie szczegółowej zawartości rozszerzonego wydania, wiemy jednak, że w pudełku znajdzie się na pewno płyta DVD z materiałami o tworzeniu gry.

StarCraft 2: Battle Report 2 dostępny, pomóż przygotować edycję kolekcjonerską - ilustracja #1

Przy okazji informacji o edycji kolekcjonerskiej, Blizzard przygotował również małą niespodziankę dla fanów StarCrafta. Na forum Battle.net, Community Manager Blizzarda, Kelvin Yun, zaprosił wszystkich oczekujących na premierę gry do zadawania ciekawych pytań związanych z produkcją StarCrafta. Najciekawsze z nich zostaną wybrane i umieszczone w formie wideo wywiadu na wspomnianej płycie DVD w edycji kolekcjonerskiej.

Cała akcja prowadzona jest w tym wątku na forach Blizzarda. Pytania można kierować do wszystkich grup, które biorą udział w przygotowywaniu StarCrafta II: programistów, grafików, designerów i działu produkcji. Publikując posta z tym, co nas interesuje, należy jednak pamiętać, aby unikać pytań związanych z samym gameplayem gry oraz tych, które nadają się bardziej do cyklicznej akcji BlizzardaQuestions&Answers.

Przy okazji Blizzard udostępnił w końcu Battle Report 2. O zamieszaniu z publikacją 22-minutowego filmu prezentującego gameplay gry i pojedynek Zergowie vs Terranie, pisaliśmy kilka dni temu. Twórcy StarCrafta II zaliczyli wtedy mały falstart, jednak tym razem wszystko jest już dostępne. Film, z którego dowiecie się kilku ciekawych rzeczy na temat rozgrywki – w szczególności o rasie Zergów- można obejrzeć tutaj.