Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 kwietnia 2009

Beta Starcrafta II już w przyszłym tygodniu?
Beta Starcrafta II już w przyszłym tygodniu?

Maciej Śliwiński, 21 kwietnia 2009, 18:39

Wygląda na to, że już za kilka dni możemy się spodziewać pierwszych kluczy do bety oczekiwanego z niecierpliwością StarCrafta II. Wszystko wskazuje jednak na to, że pierwszeństwo w testowaniu najnowszego dzieła Blizzarda otrzymają azjatyccy gracze.

Już jutro nowa MULTIGRA – Racing Beast
Już jutro nowa MULTIGRA – Racing Beast

fsm, 21 kwietnia 2009, 17:10

Spędzając czas przy darmowych grach na przeglądarkę, których w naszym dziale MULTIGRY znajdziesz bez liku, najczęściej musiałeś walczyć z wojownikami, uzyskiwać strategiczną przewagę nad władcami innych krain lub zarządzać zespołem sportowym. A może masz ochotę się ścigać?

Gra LEGO Rock Band oficjalnie zapowiedziana
Gra LEGO Rock Band oficjalnie zapowiedziana

Hed, 21 kwietnia 2009, 16:50

Firmy TT Games, MTV Games oraz LEGO zapowiedziały swoją najnowszą produkcję – LEGO Rock Band. Jak sama nazwa wskazuje połączone w niej zostaną dwie bardzo znane marki – gry muzyczne oraz klocki. Wcześniejsze plotki, które na pewno części graczy mogły wydawać się dość zabawne, okazały się prawdą. Już wkrótce otrzymamy propozycję dla całej rodziny, zawierającą największe rockowe przeboje.

LittleBigPlanet 2 już w produkcji?!
LittleBigPlanet 2 już w produkcji?!

fsm, 21 kwietnia 2009, 13:51

Na początek ostrzeżenie: traktujcie tę wiadomość jako czystą spekulację, bo tak naprawdę nic nie zostało potwierdzone. Rzecz dotyczy brytyjskiego aktora Stephena Fry’a i domniemanej kolejnej odsłony gry LittleBigPlanet.

Brutal Legend pojawi się w październiku
Brutal Legend pojawi się w październiku

Hed, 21 kwietnia 2009, 13:00

Firmy Electronic Arts oraz Double Fine Productions ogłosiły, że najnowszy projekt Tima Schafera, czyli Brutal Legend, pojawi się już w październiku tego roku. Najwcześniej do świata rocka udadzą się amerykańscy gracze, którzy otrzymają grę 13 października. Europejska premiera nastąpi natomiast 3 dni później. Ciekawie zapowiadające się dzieło zostanie wydane na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Prototype będzie grą tylko single-playerową
Prototype będzie grą tylko single-playerową

fsm, 21 kwietnia 2009, 12:05

Tim Bennison ze studia Radical potwierdził dziś, że nadchodząca wybuchowo-zmiennokształtna gra akcji Protytype będzie tytułem przeznaczonym tylko i wyłącznie dla jednego gracza.

31 gier na japońskiej konferencji Microsoftu
31 gier na japońskiej konferencji Microsoftu

Hed, 21 kwietnia 2009, 11:16

Microsoft zorganizował konferencję przedstawiającą sytuację firmy w Japonii, prezentując jednocześnie 31 tytułów, które wkrótce pokażą się na tym rynku. Chociaż wśród nich nie ma właściwie niespodzianek ani tytułów tak naprawdę nowych, to warto zobaczyć, jak specyficzne preferencje mają japońscy gracze. Na spotkaniu potwierdzono znaną już informację, że w Japonii sprzedano milion Xboksów 360.

Twórcy serii RACE przygotowują darmową grę we współpracy z Volvo
Twórcy serii RACE przygotowują darmową grę we współpracy z Volvo

fsm, 21 kwietnia 2009, 11:13

Idea wypuszczania na rynek darmowych wyścigowych gier, które są ściśle związane z daną marką samochodów, nie jest niczym nowym. Pojawiły się już BMW M3 Challenge czy choćby Ferrari Virtual Race. Teraz czas na szwedzkie Volvo.

Opóżni się premiera Alternativa
Opóżni się premiera Alternativa

Maciej Śliwiński, 21 kwietnia 2009, 10:48

Studio Centauri Productions ma kłopot. Mimo że Alternativa, ciekawie zapowiadająca się przygodówka typu point&click została ukończona, nie może trafić do sprzedaży. Wszystko przez problemy wydawcy gry – firmy Akella.

Szczegóły trzeciego dodatku DLC do Fallouta 3
Szczegóły trzeciego dodatku DLC do Fallouta 3

Hed, 21 kwietnia 2009, 10:35

Poznaliśmy informacje odnośnie fabuły i zawartości trzeciego rozszerzenia DLC do dzieła Bethesdy. Chociaż poprzednie dwa dodatki były dość kontrowersyjne – pierwszy okazał się kiepski, a drugi miał spore problemy na starcie – to znane studio idzie za ciosem. Czy Fallout 3 rzeczywiście wzbogaci się dzięki Broken Steel? Jest to bardzo możliwe, bo zapowiedzi są naprawdę interesujące.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 kwietnia 2009)

Jiker, 21 kwietnia 2009, 10:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Crysis Wars, nowy zestaw Xboksa 360, debiut Survival Packa do Left 4 Dead, film Stranglehold dopiero za kilka lat, kolejny live event w Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

EMPiK - Top Lista - tydzień 16 (21/04/09)

Przemysław Zamęcki, 21 kwietnia 2009, 10:26

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 13 a 19 kwietnia i zostały zebrane w 134 salonach sieci.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (12 - 18 kwietnia)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (12 - 18 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 21 kwietnia 2009, 10:22

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 12 a 18 kwietnia.

Age of Conan z twarzami graczy
Age of Conan z twarzami graczy

Hed, 21 kwietnia 2009, 08:57

Gracze Age of Conan, czyli znanego dzieła firmy Funcom, już niedługo będą mogli przenieść swoją własną twarz do tej sieciowej produkcji. Takie rozwiązanie technologiczne będzie możliwe dzięki współpracy studia zajmującego się grą z firmami Big Stage Entertainment oraz GGL Global Gaming. Jak działa ten pomysł? Podobno wystarczą tylko trzy, odpowiednie i własnoręcznie zrobione fotografie.

Twórcy Turoka pracują nad nowymi grami
Twórcy Turoka pracują nad nowymi grami

Maciej Śliwiński, 21 kwietnia 2009, 08:40

Propaganda Games, studio związane z koncernem Disneya, potwierdziło wczoraj prace nad dwoma niezapowiedzianymi jeszcze tytułami. Ekipę programistów, która przygotowała jakiś czas temu grę Turok, zasilił również Dan Tudge.

Wojna światów w demie Fight Night Round 4
Wojna światów w demie Fight Night Round 4

Jiker, 21 kwietnia 2009, 08:40

Na ciekawy zabieg zdecydowała się firma EA Sports. Otóż, wersja demonstracyjna gry Fight Night Round 4, której premiera nastąpi na przełomie maja i czerwca, da nam możliwość wcielenia się w wielokrotnych mistrzów świata – Filipińczyka Manny’ego "Pac-Mana" Pacquiao (pogromca Oscara de la Hoya) oraz Brytyjczyka Ricky’ego Hattona. W czym rzecz?