Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2009, 10:30

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 kwietnia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Crysis Wars, nowy zestaw Xboksa 360, debiut Survival Packa do Left 4 Dead, film Stranglehold dopiero za kilka lat, kolejny live event w Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Crysis Wars, nowy zestaw Xboksa 360, debiut Survival Packa do Left 4 Dead, film Stranglehold dopiero za kilka lat, kolejny live event w Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Crysis Wars

Crytek pracuje nad aktualizacją 1.5 do sieciowego Crysis Wars. Oprócz zmian i poprawek zaoferuje ona nową mapkę do trybu multiplayer – ruiny kościoła. Patch zostanie udostępniony już niedługo.

Xbox 360

Microsoft ujawnił, że w maju do amerykańskich sklepów powędruje specjalny zestaw konsoli Xbox 360. Xbox 360 „Game of the Year” będzie kosztować 399 dolarów, a w jego skład wejdzie konsola w wersji Elite, a także gry Halo 3 oraz Fable II. W chwili obecnej nie wiemy, czy zestaw trafi do Europy.

Valve

W ramach Steama opublikowane zostały patche do Team Fortress 2, Counter-Strike oraz Condition Zero.

Left 4 Dead

Za półtorej godziny w ofercie Xbox Live pojawi się darmowy dodatek Survival Pack do strzelaniny Left 4 Dead. Edycja pecetowa zadebiutuje najprawdopodobniej w godzinach popołudniowych.

Stranglehold

John Woo wyznał, że film będący adaptacją gry Stranglehold nie ukaże się wcześniej niż za kilka lat. Woo, reżyser Hard Boiled, obrazu będącego prequelem względem dzieła Midway, został producentem filmu. Przypominamy, że produkcja została ujawniona na początku marca.

Star Wars: The Old Republic

Przedstawiciele firmy BioWare wyznali, że wybór modelu biznesowego (opłacanie gry przez graczy) Star Wars: The Old Republic zależeć będzie od tego, jakie standardy obowiązywać będą na rynku MMO w chwili premiery gry.

Dynasty Warriors: Strikeforce

Firma Koei poinformowała, że europejska wersja gry Dynasty Warriors: Strikeforce na przenośną konsolę PSP osiągnęła fazę złota i już niedługo powędruje do sklepów. Dojdzie do tego 1 maja. Produkcja jest oczywiście kolejnym przedstawicielem głównego nurtu marki DW, opartej na zasadach rządzących chodzonymi mordobiciami.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Mythic Entertainment poinformowało wczoraj o uruchomieniu nowego live eventu w ramach gry MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Wyprawa nosi tytuł Beyond the Sands, a jej zakończenie będzie równoznaczne z otrzymaniem specjalnych przedmiotów, tytułów czy osiągnięć. Event w Stanach Zjednoczonych trwa od wczoraj i zakończy się 27 kwietnia. Natomiast w Europie rusza dziś i zakończy się 29 kwietnia.

DJ Hero

Poznaliśmy dalszy ciąg historii sporu sądowego firm Activision oraz Genius Products. Okazuje się, że amerykański sąd nakazał firmie 7 Studios (pracuje aktualnie nad DJ Hero dla koncernu Activision) oddanie całego kodu, który stworzyła na potrzeby Scratch: The Ultimate DJ, przez co niemożliwym będzie wykorzystanie go przy produkcji DJ Hero, co zarzucało Activision szefostwo Genius Products.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Battlestations: Pacific

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Prototype video zapowiedź

StarCraft II: Wings of Liberty - Battle Report #2

gry