Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 kwietnia 2009

Konami pokazuje pierwsze zdjęcia z Piły
Konami pokazuje pierwsze zdjęcia z Piły

Hed, 2 kwietnia 2009, 20:24

Firma Konami znana jest miłośnikom elektronicznych horrorów przede wszystkim z nieco już leciwej i popadającej w sztampę serii Silent Hill. Tymczasem niedawne doniesienia wskazują, że japoński koncern zamierza zainwestować w nowy przerażający tytuł. Studio wykupiło przecież markę Saw od podupadającego przedsiębiorstwa Brash. Czy popularna Piła stanie się nowym konikiem Konami?

Konkurs Microsoftu – wygraj czerwonego Xboksa 360
Konkurs Microsoftu – wygraj czerwonego Xboksa 360

fsm, 2 kwietnia 2009, 14:53

Jeśli podobał ci się zapowiedziany jakiś czas temu specjalny, czerwony Xbox 360 Elite, który pojawił się na rynku z okazji premiery gry Resident Evil 5, ale postanowiłeś go nie kupować – mamy miłą wiadomość. Możesz go wygrać.

Pułap 6000 Darmowych Gier osiągnięty!
Pułap 6000 Darmowych Gier osiągnięty!

Hed, 2 kwietnia 2009, 13:42

Całkiem niedawno informowaliśmy o pięciu tysiącach zupełnie bezpłatnych mini-gierek internetowych dostępnych w serwisie Darmowe Gry. W ciągu zaledwie nieco ponad miesiąca liczba różnych zabawnych produkcji wzrosła o cały tysiąc, dzięki czemu w sumie jest ich obecnie już 6000. Wśród wszystkich pozycji można naturalnie wysupłać wiele niezwykłych perełek. Zachęcamy do zabawy i przeglądania katalogu!

„Klopsiki oraz inne zjawiska pogodowe” również jako gra
„Klopsiki oraz inne zjawiska pogodowe” również jako gra

Darx, 2 kwietnia 2009, 12:52

Kontynuując wieloletnią i owocną współpracę z Sony Pictures Animations, Ubisoft ogłosił, iż zajmie się produkcją kolejnej gry opartej na kinowej licencji studia Sony.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 kwietnia 2009)

Jiker, 2 kwietnia 2009, 12:17

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ścieżka dźwiękowa do inFamous, kłopoty Big Huge Games i Crush Digital, świetne rezultaty LittleBigPlanet, ogromne zainteresowanie DSi, nowa strona internetowa Saboteur i inne. Zapraszamy do lektury.

Gra przeglądarkowa Legends of Zork już ruszyła
Gra przeglądarkowa Legends of Zork już ruszyła

Hed, 2 kwietnia 2009, 11:46

Serwis Jolt Online Gaming poinformował o uruchomieniu swojego nowego dzieła nawiązującego do serii gier logiczno-przygodowych Zork. Legends of Zork to porządnie zrealizowana darmowa produkcja wymagająca właściwie przeglądarki internetowej. Twórcy przekonują, że zaprojektowali tytuł z myślą zarówno o fanach oryginalnej marki, ale i zupełnie świeżych graczach, którzy nie mają o niej pojęcia.

Plany THQ: Red Faction 4, Darksiders 2, Warhammer 40,000 MMO i inne

Jiker, 2 kwietnia 2009, 11:15

Koncern THQ, jeden z największych światowych wydawców gier, ujawnił kilka interesujących pozycji ze swojego długoletniego planu wydawniczego. Okazuje się, że firma planuje już produkcję czwartej odsłony cyklu Red Faction, kontynuację gry akcji Darksiders, a także grę MMO opartą na uniwersum Warhammer 40,000.

Gralingrad - struna
Gralingrad - struna

Brucevsky, 2 kwietnia 2009, 11:05

Publikowanie wyników wszelkich plebiscytów zaczyna mi przypominać coraz bardziej granie na gitarze.

Świat się śmieje, czyli najlepsze żarty na Prima Aprilis
Świat się śmieje, czyli najlepsze żarty na Prima Aprilis

Hed, 2 kwietnia 2009, 10:58

Zdążyliśmy już podsumować nasze wczorajsze żarty z okazji Prima Aprilis. Czas może przyjrzeć się temu, co przygotowali poszczególni producenci i inne serwisy. Jest w czym wybierać, bo każdy starał się zaprezentować coś niezwykłego. Przedstawiamy listę najciekawszych naszym zdaniem prób wkręcenia czytelników – od specjalnej przeceny na zbroję dla konia, aż po filmik przygotowany przez Hideo Kojimę.

Najnowsza odsłona Silent Hill ukaże się na Nintendo Wii
Najnowsza odsłona Silent Hill ukaże się na Nintendo Wii

Exil, 2 kwietnia 2009, 10:12

Seria popularnych survival-horrorów Silent Hill po latach doczeka się swojej pełnoprawnej odsłony na konsoli Nintendo. Gra ma być zmodyfikowaną na potrzeby Wii pierwszą odsłoną cyklu z PlayStation. Jej tytuł będzie brzmieć Silent Hill: Shattered Memories.

Szefowie BioWare o swoich projektach
Szefowie BioWare o swoich projektach

Maciej Śliwiński, 2 kwietnia 2009, 10:00

W jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, przygotowywanej przez studio BioWare Corporation Dragon Age: Początek, nie będzie trybu gry wieloosobowej. Potwierdzili to Greg Zeschuk i Ray Muzyka, prezesi firmy z Edmonton.

Tales of Vesperia także na PS3
Tales of Vesperia także na PS3

Jiker, 2 kwietnia 2009, 09:29

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów jRPG – firma Namco Bandai ujawniła kilka istotnych informacji związanych z cyklem Tales of... . Przewodzi im wiadomość, z której wynika, że najnowsza odsłona serii, Tales of Vesperia dostępna do tej pory jedynie w wersji na Xboksa 360, już niedługo zostanie wydana również na PlayStation 3. Informację przekazał japoński periodyk Weekly Jump.

Prima aprilis na Gry-OnLine, czyli kto dał się nabrać?
Prima aprilis na Gry-OnLine, czyli kto dał się nabrać?

Hed, 2 kwietnia 2009, 09:20

Wczoraj świat huczał od doniosłych informacji. Skrzętnie przekazywaliśmy je wszystkie, nie pomijając najsmakowitszych wiadomości, pełnych zaskakujących doniesień. Naturalnie większość z nich była zupełnie wyssana z palca i przygotowana specjalnie po to, aby spróbować nabrać czytelników i fanów gier. Prima Aprilis jest dniem wyjątkowo zabawnym, ale i okrutnym. Kto z Was dał się nabrać?

PlayStation 2 i PSP otrzymają nową odsłonę Jak & Daxter
PlayStation 2 i PSP otrzymają nową odsłonę Jak & Daxter

Jiker, 2 kwietnia 2009, 08:17

Na PlayStation 2 oraz PSP trafi już niedługo zupełnie nowa odsłona przygód Jaka i Daxtera, bohaterów najpopularniejszej platformówki poprzedniej generacji konsol. Jej producentem nie będzie jednak Naughty Dog, które pracuje aktualnie nad Uncharted 2: Among Thieves, lecz studio High Impact Games, znane z zaprojektowania Ratchet & Clank: Size Matters (PS2, PSP) oraz Secret Agent Clank (PS2, PSP).