Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 kwietnia 2009, 13:42

Pułap 6000 Darmowych Gier osiągnięty!

Całkiem niedawno informowaliśmy o pięciu tysiącach zupełnie bezpłatnych mini-gierek internetowych dostępnych w serwisie Darmowe Gry. W ciągu zaledwie nieco ponad miesiąca liczba różnych zabawnych produkcji wzrosła o cały tysiąc, dzięki czemu w sumie jest ich obecnie już 6000. Wśród wszystkich pozycji można naturalnie wysupłać wiele niezwykłych perełek. Zachęcamy do zabawy i przeglądania katalogu!

Całkiem niedawno informowaliśmy o pięciu tysiącach zupełnie bezpłatnych mini-gierek internetowych dostępnych w serwisie Darmowe Gry. W ciągu zaledwie nieco ponad miesiąca liczba różnych zabawnych produkcji wzrosła o cały tysiąc, dzięki czemu w sumie jest ich obecnie już 6000. Wśród wszystkich pozycji można naturalnie wysupłać wiele niezwykłych perełek. Zachęcamy do zabawy i przeglądania katalogu!

Znajdziecie w nim praktycznie wszystkie możliwe gatunki, stylistyki, motywy, wyzwania, formy i treści. Oferujemy zarówno produkcje dla starszych osób, jak i wiele świetnych oraz radosnych produkcji dla najmłodszych. Żadna z gier nie wymaga instalowania dodatkowych programów. Żeby rozpocząć zabawę, wystarczy po prostu porządna przeglądarka internetowa oraz naturalnie kilkanaście minut wolnego czasu.

Pułap 6000 Darmowych Gier osiągnięty! - ilustracja #1

GemCraft, czyli twórcze rozwinięcie gatunku tower defense.

Darmowe Gry to idealna propozycja dla osób szukających wytchnienia podczas spędzania wielu godzin przed komputerem. Tylko w tym zakątku Internetu można zrelaksować się po powrocie ze szkoły, uczelni lub firmy, przy ciekawych i wciągających produkcjach w stylu Cube Tema, jednej z najlepiej ocenianych przez miłośników serwisu gier logicznych. Pozornie prosty pomysł wciąga i oferuje sporo satysfakcji.

Prosto skonstruowane produkcje czasem okazują się dość wymagające. Tak jest w przypadku gatunku zwanego tower defense, w którym musimy powstrzymać przemierzające ekran grupy wrogów, rozstawiając różne wieże. Jednymi z najlepszych przedstawicieli tego typu gier w naszym serwisie są zdecydowanie GemCraft oraz Vector TD i Vector TD 2. Tytuły oferują sporo wyzwań oraz świetną oprawę.

Pułap 6000 Darmowych Gier osiągnięty! - ilustracja #2

Świetna pozycja Metal Mayhem, która nawiązuje do kultowej serii Twisted Metal.

Naturalnie wiele Darmowych Gier to przede wszystkim radosna i nieskrępowana frajda, niewymagająca tak dużych nakładów umysłowych jak powyższe dzieła. W ofercie mamy przede wszystkim różne rodzaje strzelanek. Wśród nich są tytuły polegające na prostolinijnym wykańczaniu rozjuszonych zombie (Storm The House 3) oraz rozbudowane imitacje znanych pomysłów (Metal Mayhem bazująca na Twisted Metal).

Sporo miejsca poświęcamy mniej brutalnym pozycjom zręcznościowym. Świetnym przykładem może tu być gra Uphill Rush, w której poruszamy się na desce lub motorze, pokonując wyboiste lokacje. Swój kącik mają u nas również miłośnicy sportów, także tych mniej popularnych, jak np. w Hit The Jackpot (łucznictwo). Usatysfakcjonowani zostaną też fani tenisa, koszykówki, bilardu oraz piłki nożnej.

Pułap 6000 Darmowych Gier osiągnięty! - ilustracja #3

Polar Peril, czyli latający miś w artystycznie imponującym rozwinięciu Icy Tower.

Jedną z oryginalniejszych i najbardziej frapujących pozycji dodanych do katalogu w ostatnim czasie jest natomiast bardzo uwznioślający tytuł Polar Peril. W grze kierujemy niezwykle mobilnym niedźwiedziem polarnym, skaczącym w górę po kolejnych kostkach lodu. Chociaż brzmi to nieco absurdalnie, ale zabawa naprawdę wciąga, głównie dzięki perfekcyjnej oprawie wizualnej i niesamowitej, wzruszającej muzyce.

Serwis Darmowe Gry oferuje ponadto treściwe opisy każdej ze skatalogowanych gier wraz ze zdjęciami oraz wskazówkami dotyczącymi sterowania. Tytuły są oceniane przez redakcję (także pod kontem ich zawartości) oraz samych graczy, dzięki czemu można uniknąć marnowania czasu na pozycje mierne i nijakie. Prosta legenda pozwala również szybko określić, dla jakiej grupy wiekowej nadaje się dana gra.