Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 kwietnia 2009

Harmonix przygotowuje Lego: Rock Band?
Harmonix przygotowuje Lego: Rock Band?

Lord Nibbler, 6 kwietnia 2009, 16:23

Pojedyncze obrazki mogą narobić dużo szumu. Tym bardziej podkręcają atmosferę w mediach jeśli sprawa dotyczy wcześniejszych domysłów o nadchodzących projektach firmy Traveler’s Tales.

Mikrofon z Lips w innych grach muzycznych
Mikrofon z Lips w innych grach muzycznych

Jiker, 6 kwietnia 2009, 13:35

Karaoke na Xboksie 360, czyli Lips, jakie jest, każdy widzi – jednym do gustu przypadło bardziej, innym mniej. Czego by jednak nie powiedzieć o grze, to należy przyznać, że bezprzewodowy mikrofon wchodzący w skład zestawu cechuje się naprawdę wysoką jakością wykonania. Dotąd jednak nie mogliśmy skorzystać z jego możliwości w innych grach. Sytuacja ta uległa na szczęście zmianie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 kwietnia 2009)

Jiker, 6 kwietnia 2009, 13:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Guitar Hero: Greatest Hits z nowym tytułem, BioShock 2 także, Pogromcy Duchów nie dla PSP, pecetowe Tomb Raider: Anniversary za 5 euro i inne. Zapraszamy do lektury.

Yu Suzuki nie wyprodukuje już żadnej nowej gry
Yu Suzuki nie wyprodukuje już żadnej nowej gry

Jiker, 6 kwietnia 2009, 12:20

Nie zagramy już w żadną nową grę wyprodukowaną przez legendarnego, 51-letniego Yu Suzukiego. Słynna postać, przez wiele lat gwiazda japońskiego koncernu Sega, zdecydowała się na ostateczne wycofanie z aktywnego życia deweloperskiego.

Xbox Fun Day 2009: zapraszamy na imprezę i ogłaszamy konkurs dla fanów X360
Xbox Fun Day 2009: zapraszamy na imprezę i ogłaszamy konkurs dla fanów X360

Jiker, 6 kwietnia 2009, 12:00

Z wielką radością przekazujemy Wam pierwsze informacje na temat tegorocznej imprezy Xbox Fun Day, której jesteśmy patronem medialnym wraz z magazynem PSX Extreme. Ten zlot graczy zostanie zorganizowany przez firmę Microsoft i jej partnerów już po raz trzeci. Tym razem odbędzie się on w gorącym mazurskim Giżycku/Wilkasach w dniach 24-26 lipca 2009.

WWF Polska Waszymi głosami wygrywa w akcji Serce GRY-OnLine (06/04/09)
WWF Polska Waszymi głosami wygrywa w akcji Serce GRY-OnLine (06/04/09)

Redakcja GRYOnline.pl, 6 kwietnia 2009, 11:35

Kolejny miesiąc naszej stałej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine został zakończony. Tym razem zdecydowaliście Waszymi głosami, że 1 proc. przychodów z usług SMS za marzec 2009 przekażemy ponownie na konto organizacji ekologicznej WWF Polska.

Struś to prawdziwa broń w Red Faction: Guerrilla
Struś to prawdziwa broń w Red Faction: Guerrilla

Filip „fsm” Grabski, 6 kwietnia 2009, 11:01

Oficjalnie zapowiedziana w lutym 2008 roku trzecia odsłona górniczej strzelaniny na Marsie – Red Faction, pojawi się na początku czerwca. I pozwoli graczom okładać się strusiami.

Prezes Red Mile Entertainment rezygnuje ze stanowiska

Jiker, 6 kwietnia 2009, 10:25

Firma Red Mile Entertainment ma kolejny orzech do zgryzienia. Po kłopotach finansowych przyszła pora na problemy kadrowe. Z pracy w firmie zrezygnował bowiem dotychczasowych prezes, Chester Aldridge.

Film i obrazki z niedoszłego Space Quest 3D
Film i obrazki z niedoszłego Space Quest 3D

Filip „fsm” Grabski, 6 kwietnia 2009, 10:15

Kosmiczny cykl gier przygodowych Space Quest przez 9 lat swego istnienia na rynku (sześć części w latach 1986-1995) zebrał pokaźne grono fanów, którzy miło wspominają godziny spędzone z dzielnym sprzątaczem Rogerem Wilco. I oni najlepiej wiedzą, że do niektórych marek trzeba podchodzić z należytym szacunkiem.

Crytek rejestruje nowe znaki towarowe

Jiker, 6 kwietnia 2009, 09:40

Rejestracja nowych znaków towarowych o niczym konkretnym jeszcze nie świadczy, lecz z pewnością może rzucać nieco światła na kolejne posunięcia firm decydujących się na taki ruch. Tak jest też w przypadku niemieckiego producenta Crytek, który zgłosił w Amerykańskim Urzędzie Patentowym trzy kolejne wnioski o rejestrację wybranych przez siebie nazw.

E-Sport: Podsumowanie tygodnia (30 marca - 5 kwietnia)
E-Sport: Podsumowanie tygodnia (30 marca - 5 kwietnia)

Maciej Śliwiński, 6 kwietnia 2009, 09:09

Podczas ubiegłorocznej imprezy Poznań Game Arena odbył się turniej na platformie StarCraft i WarCraft pod patronatem Headshot TV. Uczestników nie brakowało, a to głównie ze względu na wysoką pulę nagród w gotówce, czyli równe dziesięć tysięcy złotych. To spowodowało, że w Poznaniu zobaczyliśmy czołówkę polskich graczy.

Premiery gier w Polsce (30 marca - 5 kwietnia)
Premiery gier w Polsce (30 marca - 5 kwietnia)

Vercetti, 6 kwietnia 2009, 08:47

Po wysypie gier, jaki dystrybutorzy zafundowali nam w poprzednim zestawieniu, nadszedł nieco chudszy tydzień. Na przełomie marca i kwietnia liczba nowości w polskich sklepach nie przekroczyła magicznej bariery dziesięciu tytułów. Jednak nie ma chyba nad czym rozpaczać, skoro do sprzedaży trafił m.in. długo oczekiwany Ninja Blade oraz dwie produkcje z nazwiskiem Toma Clancy’ego w tytule.