Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2009, 12:00

autor: Jiker

Xbox Fun Day 2009: zapraszamy na imprezę i ogłaszamy konkurs dla fanów X360

Z wielką radością przekazujemy Wam pierwsze informacje na temat tegorocznej imprezy Xbox Fun Day, której jesteśmy patronem medialnym wraz z magazynem PSX Extreme. Ten zlot graczy zostanie zorganizowany przez firmę Microsoft i jej partnerów już po raz trzeci. Tym razem odbędzie się on w gorącym mazurskim Giżycku/Wilkasach w dniach 24-26 lipca 2009.

Z wielką radością przekazujemy Wam pierwsze informacje na temat tegorocznej imprezy Xbox Fun Day, której jesteśmy patronem medialnym wraz z magazynem PSX Extreme. Ten zlot graczy zostanie zorganizowany przez firmę Microsoft i jej partnerów już po raz trzeci. Tym razem odbędzie się on w gorącym mazurskim Giżycku/Wilkasach w dniach 24-26 lipca 2009 i z pewnością zaskoczy wieloma ciekawymi atrakcjami, zorganizowanymi specjalnie pod kątem fanów konsoli Xbox 360.

Xbox Fun Day 2009: zapraszamy na imprezę i ogłaszamy konkurs dla fanów X360 - ilustracja #1

W trakcie Xbox Fun Day 2009 uzyskamy możliwość spotkania przyjaciół z wirtualnego świata, ale również redaktorów polskich mediów związanych z grami. Organizatorzy zapewniają, że podczas zlotu każdy jego uczestnik będzie mógł wziąć udział w wielu interesujących konkursach, a także gorących wieczornych imprezach. Wszystko oczywiście w klimatach, w których lubują się szczególnie miłośnicy X360. Ponadto w trakcie imprezy powinniśmy również zostać zasypani znaczącymi informacjami na temat przyszłości marki Xbox w Polsce.

Xbox Fun Day 2009: zapraszamy na imprezę i ogłaszamy konkurs dla fanów X360 - ilustracja #2
Xbox Fun Day 2008.

Xbox Fun Day 2009 będzie już trzecią edycją tej niewątpliwie udanej imprezy. Poprzednie dwie – zorganizowane w 2007 i 2008 roku w nadmorskim Pobierowie i górskiej Niedzicy – przyciągnęły wielu polskich fanów Xboxa.

Ponadto wraz z firmą Microsoft przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania zestaw składający się z gry Halo Wars, bezprzewodowego joypada, bluzy oraz smyczy Xbox 360. Co trzeba zrobić, aby otrzymać takie nagrody? Przede wszystkim, być zarejestrowanym czytelnikiem GRY-OnLine i odpowiedzieć na dwa pytania:

  • Kiedy (proszę podać dzień, miesiąc i rok) konsola Xbox 360 pojawiła się w sprzedaży w Polsce?
  • Jaka jest liczba Osiągnięć, którą, według Aarona Greenberga z Microsoftu, miłośnicy konsoli Xbox 360 zdążyli już łącznie uzyskać (podpowiedzi szukajcie w wiadomościach opublikowanych na GRY-OnLine)

Konkurs trwa od 6 kwietnia do 12 kwietnia 2009 do godziny 24:00. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule maila proszę wpisać „Konkurs Xbox Fun Day 2009”, a w treści maila, oprócz samych odpowiedzi, proszę podać swój login na GRY-OnLine (prosimy nie mylić ksywki z loginem) oraz numer telefonu kontaktowego. Spośród poprawnych odpowiedzi w drodze losowania wyłonimy jednego zwycięzcę, o czym poinformujemy Was na łamach GRY-OnLine.