Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 kwietnia 2009

Bethesda nowym wydawcą strzelaniny WET
Bethesda nowym wydawcą strzelaniny WET

Jiker, 24 kwietnia 2009, 18:24

Ostatni numer japońskiego magazynu Famitsu donosi, że nowym wydawcą dynamicznej gry akcji WET została firma Bethesda Softworks. Zastąpi ona na tym polu Sierrę, której plany wydawnicze zostały poddane ostrej weryfikacji podczas połączenia koncernów Activision oraz Vivendi.

Europejska premiera Red Faction: Guerrilla jednak trochę wcześniej
Europejska premiera Red Faction: Guerrilla jednak trochę wcześniej

Jiker, 24 kwietnia 2009, 17:25

Z informacji przekazanych przez koncern THQ wynika, że europejska premiera strzelaniny Red Faction: Guerrilla nastąpi kilka dni wcześniej, niż do tej pory sądziliśmy. Dzieło studia Volition trafi na półki europejskich sklepów już 5 czerwca. Produkcja zostanie wydana jednocześnie na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Prezes Microsoftu obiecuje Xbox Live w Polsce
Prezes Microsoftu obiecuje Xbox Live w Polsce

fsm, 24 kwietnia 2009, 14:28

Steve Ballmer, żywiołowy i charyzmatyczny prezes Microsoftu, odwiedził Polskę na jeden dzień. Pośród wielu spotkań poświęcił pół godziny na udzielenie wywiadu platformie Onet.tv. Jeśli chcecie się dowiedzieć, co ma do powiedzenia o polskim rynku, czytajcie dalej.

Konkurs: Gra za friko! (24/04/09)

Major Doktor Upiorna, 24 kwietnia 2009, 14:15

BattleForge + 2000 Punktów BattleForge – aby otrzymać tę nagrodę musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko" i prawidłowo odpowiedzieć na konkursowe pytanie.

Xbox Fun Day 2009 – więcej informacji i nowy konkurs
Xbox Fun Day 2009 – więcej informacji i nowy konkurs

fsm, 24 kwietnia 2009, 13:00

Impreza Xbox Fun Day zbliża się wielkimi krokami. Odbywające się pod patronem serwisu GRY-OnLine i magazynu PSX Extreme wydarzenie odbędzie się w Giżycku/Wilkasach już pod koniec lipca, a my mamy dla Was nowe informacje i kolejny konkurs.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 kwietnia 2009)

Jiker, 24 kwietnia 2009, 12:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Microsoft zalicza pierwszy w historii spadek przychodów, World of Warcraft wzbogacone o specjalną edycję logicznego Peggle, iPhone z własnymi wersjami Assassin’s Creed i Silent Scope, premiera dodatku do Saints Row 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Guild Wars sprzedało się w 6 milionach kopii
Guild Wars sprzedało się w 6 milionach kopii

fsm, 24 kwietnia 2009, 12:08

Studio ArenaNet poinformowało, że flagowy MMORPG firmy, gra Guild Wars, sprzedała się w liczbie ponad 6 milionów kopii. Tym samym najsilniejszy konkurent World of Warcraft uzbierał właśnie połowę tego, co ma już Blizzard.

Uncharted 2 jednak z trybem multiplayer?
Uncharted 2 jednak z trybem multiplayer?

Jiker, 24 kwietnia 2009, 11:50

Jeszcze wczoraj byliśmy przekonani, że Uncharted 2: Among Thieves nie będzie oferować rozgrywki w trybie wieloosobowym. Miału to potwierdzać dane zamieszczone na łamach serwisu PlayStation.com. Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, bazującym na informacjach przekazanych w trakcie specjalnej konferencji koncernu Sony, uległo to zmianie.

Kolejne utwory z Guitar Hero: Smash Hits

ziooleck, 24 kwietnia 2009, 11:12

Kompilacje to bardzo popularny sposób odświeżania utworów w świecie muzyki. Nic więc dziwnego, że koncern Activision postanowił podobnie uczynić z uwielbianym przez rzesze Guitar Hero. Niedługo na rynku ukaże się kolejna odsłona serii z dzwięcznym podtytułem Smash Hits. W ramach promocji nowej gry, twórcy ujawnili kolejne 19 piosenek, jakie do niej trafią, tym razem pochodzących prosto z GH2.

Wciąż nie wiemy, co jest w pudełku. Half-Life? Portal? Fani?
Wciąż nie wiemy, co jest w pudełku. Half-Life? Portal? Fani?

fsm, 24 kwietnia 2009, 11:01

Ciekawe tematy trzeba kontynuować, nawet jeśli są wyraźne przesłanki, że nie mają za wiele wspólnego z np. długo oczekiwaną grą. W połowie marca poinformowaliśmy was o starcie czegoś, co wyglądało na kampanię wirusową nowej gry związanej z uniwersum Half-Life. Dzisiaj informujemy o dalszym ciągu tego przedsięwzięcia.

EA tłumaczy opóźnienie pecetowej wersji Battlefield 1943
EA tłumaczy opóźnienie pecetowej wersji Battlefield 1943

Maciej Śliwiński, 24 kwietnia 2009, 10:45

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o małym zamieszaniu związanym z premierą konsolowych i pecetowej wersji gry Battlefield 1943. Decyzja EA o opóźnieniu premiery PC względem edycji konsolowych o trzy miesiące spotkała się z krytyką fanów. Na oficjalnym forum gry, jeden z producentów wytłumaczył jej powody.

Oficjalny serwis i minimalne wymagania sprzętowe czwartego Gothica
Oficjalny serwis i minimalne wymagania sprzętowe czwartego Gothica

Jiker, 24 kwietnia 2009, 10:35

Firma JoWooD przerwała kilkumiesięczne milczenie w sprawie gry cRPG Arcania: A Gothic Tale (znanej również jako Gothic 4: Arcania), będącej kolejną odsłoną słynnego, niestety głównie z powodu niesamowitej liczby błędów i niedociągnięć, cyklu gier fabularnych.

Fuel - znamy datę kataklizmu
Fuel - znamy datę kataklizmu

ziooleck, 24 kwietnia 2009, 10:12

Fuel to jedne z najbardziej oczekiwanych wyścigów ostatnich miesięcy. Przedstawiona w grze historia przenosi nas na bezdroża świata przyszłości. Nie jest to jednak bajka z pomyślnym zakończeniem. Panowie ze studia ASOBO zaprezentowali nam wizje Ziemi spustoszonej przez efekt cieplarniany i liczne kataklizmy. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda upadły glob i kiedy nastąpi kataklizm, to ten news odsłoni ponurą tajemnicę.

Nowe odsłony Spider-Mana i Transformers?

Hed, 24 kwietnia 2009, 09:56

Według niepotwierdzonych informacji opartych na relacji anonimowych źródeł Activision Blizzard zlecił twórcom Prototype, czyli firmie Radical, prace nad nowym tytułem z serii Spider-Man. Tymczasem studio Hign Moon, odpowiedzialne między innymi za The Bourne Conspiracy, podobno zajmie się kolejną elektroniczną odsłoną Transformersów, niepowiązaną jednak z nadchodzącym obrazem kinowym.

Batman: Arkham Asylum - dodatkowa postać dla posiadaczy PlayStation 3
Batman: Arkham Asylum - dodatkowa postać dla posiadaczy PlayStation 3

Maciej Śliwiński, 24 kwietnia 2009, 09:45

Posiadacze PlayStation 3 którzy nie mogą się już doczekać premiery gry Batman: Arkham Asylum, powinni zacząć się niecierpliwić jeszcze bardziej. Producenci kolejnych przygód Batmana ogłosili, że wersja na konsolę Sony otrzyma ekskluzywną, dodatkową postać.

Prace nad Terminator: Salvation ukończone
Prace nad Terminator: Salvation ukończone

Jiker, 24 kwietnia 2009, 08:59

Szwedzki deweloper GRiN oraz firma Streamline Studios poinformowały o ukończeniu prac nad grą akcji Terminator: Salvation – The Videogame, powstającą na licencji kinowego obrazu o tym samym tytule, z Christianem Balem w roli głównej. Produkcja, która zostanie wprowadzona na światowe rynki pod skrzydłami koncernu Warner Bros., trafi do amerykańskich sklepów 19 maja.

Star Trek: D.A.C również na PC
Star Trek: D.A.C również na PC

Maciej Śliwiński, 24 kwietnia 2009, 08:35

Star Trek: D.A.C, kosmiczny shooter osadzony w świecie wykreowanym w kultowej serii filmów, a przygotowywany przez studio Naked Sky Entertainment, zostanie wydany również na PC. Gra swoją premierę będzie miała w maju, razem z filmem, który w tym samym czasie pojawi się na kinowych ekranach.