Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 kwietnia 2009, 13:00

Xbox Fun Day 2009 – więcej informacji i nowy konkurs

Impreza Xbox Fun Day zbliża się wielkimi krokami. Odbywające się pod patronem serwisu GRY-OnLine i magazynu PSX Extreme wydarzenie odbędzie się w Giżycku/Wilkasach już pod koniec lipca, a my mamy dla Was nowe informacje i kolejny konkurs.

Impreza Xbox Fun Day zbliża się wielkimi krokami. Odbywające się pod patronatem serwisu GRY-OnLine i magazynu PSX Extreme wydarzenie będzie miało miejsce w Giżycku/Wilkasach już pod koniec lipca (dokładnie w dniach 24-26.07), a my mamy dla Was nowe informacje i kolejny konkurs.

Xbox Fun Day 2009 – więcej informacji i nowy konkurs - ilustracja #1

Tegoroczny Xbox Fun Day to trzecia edycja tej imprezy, na której będziecie mogli w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody spotkać znajomych, porozmawiać z redaktorami krajowych mediów związanych z grami, wziąć udział w wielu zabawach i konkursach, no i oczywiście grać! Polski oddział Microsoftu przygotował dla zainteresowanych dwa turnieje:

  1. Gears of War 2 (dla czteroosobowych drużyn)
  2. Halo 3 (również dla czteroosobowych drużyn)

Oficjalne regulaminy (opracowane wraz ze społecznością fanów) są dostępne razem z forum, na którym można zgłaszać swoje propozycje, na oficjalnej stronie konsoli Xbox 360. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Xbox Fun Day 2009 – więcej informacji i nowy konkurs - ilustracja #2

Zgodnie z obietnicą, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w drugim konkursie związanym z Xbox Fun Day. Do wygrania jest atrakcyjny kolorystycznie zestaw: gra Ninja Blade, bezprzewodowy joypad, bluza oraz smycz z logo X360. Aby stać się jego właścicielem, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

  1. Proszę podać imię i nazwisko głównego bohatera gry Ninja Blade.
  2. Ninja to japońscy wojownicy. Co dosłownie oznacza słowo "Ninja"?

Konkurs trwa od 24 kwietnia do 30 kwietnia 2009 do godziny 24:00. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]. W tytule maila proszę wpisać „Drugi Konkurs Xbox Fun Day 2009”, a w treści maila, oprócz samych odpowiedzi, proszę podać swój login na GRY-OnLine (prosimy nie mylić ksywki z loginem) oraz numer telefonu kontaktowego. Spośród poprawnych odpowiedzi w drodze losowania wyłonimy jednego zwycięzcę, o czym poinformujemy Was na łamach GRY-OnLine.

Jak już pewnie wiecie – u nas naprawdę można wygrać, więc nie zwlekajcie! Przy okazji warto dodać, że to nie koniec konkursów. Bądźcie czujni.

Xbox Fun Day 2009 – więcej informacji i nowy konkurs - ilustracja #3