Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 kwietnia 2009

Obniżka cen konsol Sony?

ziooleck, 25 kwietnia 2009, 14:30

Obniżki cen to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów w świecie elektronicznej rozrywki. Gracze, wiecznie narzekający na wysokie koszta swojego hobby, cieszą się z każdej zaoszczędzonej złotówki. Istotne jest też to, że w pogrążonym ekonomicznie świecie cięcia kosztów konsol mogą być wyśmienitą okazją do nabycia nowego systemu. Wie o tym Sony, które od dawna prowadzi politykę cyklicznych obniżek. Specjalnie nie dziwi więc fakt, że szykuje się kolejna z nich.

Zeno Clash otrzyma demo, edytor i dodatki DLC
Zeno Clash otrzyma demo, edytor i dodatki DLC

Hed, 25 kwietnia 2009, 13:46

Dowiedzieliśmy się, że chilijskie studio ACE planuje wiele atrakcji związanych ze swoim pierwszym dziełem, czyli Zeno Clash, opublikowanym kilka dni temu w dystrybucji elektronicznej. Możemy spodziewać się przede wszystkim wersji demonstracyjnej, nowej zawartości DLC oraz edytora, umożliwiającego kreowanie własnych poziomów. Na razie daty premiery dodatków są jeszcze nieznane.

Weekendowa promocja na Steamie – The Orange Box tańszy o 66%

Hed, 25 kwietnia 2009, 12:57

Na Steamie pojawiła się specjalna weekendowe oferta, w której można kupić The Orange Box za jedyne 10 euro. Oznacza to, że cena tego ciekawego zestawu, oferującego właściwie najbardziej znane dzieła firmy Valve, została obniżona aż o 66%. Oferta jest więc niezwykle opłacalna, nawet dla polskich użytkowników. W przeliczeniu, za kilka świetnych produkcji, trzeba zapłacić mniej więcej 45 zł.

Tryb multiplayer w Uncharted 2 zostanie ujawniony w poniedziałek?
Tryb multiplayer w Uncharted 2 zostanie ujawniony w poniedziałek?

Hed, 25 kwietnia 2009, 11:36

Pojawiły się kolejne plotki, które zdają się potwierdzać nasze wcześniejsze doniesienia o rzekomo planowanym trybie sieciowym w drugiej odsłonie Uncharted. Już w ten poniedziałek firma Sony ma ogłosić niebywałą promocję. Przedpremierowe zamówienie innego dzieła – inFamous - zagwarantuje podobno wczesny dostęp do jego dema oraz, co ciekawe, beta testów rozgrywki sieciowej z Uncharted 2.

Już za klika dni masywny patch dla Empire Total War
Już za klika dni masywny patch dla Empire Total War

ziooleck, 25 kwietnia 2009, 10:42

Twórcy Empire: Total War od początku zapowiadali szczególne wsparcie dla swojego produktu. Strategia zyskała sobie miano jednej z najlepszych gier tego typu na rynku i Creative Assembly na pewno łatwo nie odda zdobytej pozycji. Właśnie z tego względu już za kilka dni ukaże się potężna aktualizacja, która wprowadzi szereg istotnych zmian i naprawi sporą ilość błędów.

Ekranizacja Bioshocka wstrzymana
Ekranizacja Bioshocka wstrzymana

ziooleck, 25 kwietnia 2009, 10:04

O tym, że Bioshock trafi na srebrny ekran wiemy już od dawna. Reżyserem filmu opartego na kultowej grze komputerowej został Gore Verbinski, a wstępne prace ruszyły już rok temu. Niestety, wygląda na to, że adaptacja trafiła na fatalny moment. Studio Universal ogłosiło, że realizacja filmu została wstrzymana. Powodem tej decyzji jest budżet, który znacząco przekroczył akceptowaną przez wydawcę sumę.