Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2009, 11:50

autor: Jiker

Uncharted 2 jednak z trybem multiplayer?

Jeszcze wczoraj byliśmy przekonani, że Uncharted 2: Among Thieves nie będzie oferować rozgrywki w trybie wieloosobowym. Miału to potwierdzać dane zamieszczone na łamach serwisu PlayStation.com. Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, bazującym na informacjach przekazanych w trakcie specjalnej konferencji koncernu Sony, uległo to zmianie.

Jeszcze wczoraj byliśmy przekonani, że Uncharted 2: Among Thieves nie będzie oferować rozgrywki w trybie wieloosobowym. Miały to potwierdzać dane zamieszczone na łamach serwisu PlayStation.com. Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, bazującym na informacjach przekazanych w trakcie specjalnej konferencji koncernu Sony, uległo to zmianie. Otóż, istnieje możliwość, że nowe przygody Nathana Drake’a będą wspierać nie tylko rozgrywkę sieciową, ale także opcję kooperacji.

Uncharted 2 jednak z trybem multiplayer? - ilustracja #1

Informację tę potwierdziła ekipa ScrewAttack, a konkretnie programu Hard News. Pochodzi ona od anonimowego informatora, będącego jednym z uczestników spotkania biznesowego Sony. Z przekazanych przez niego danych wynika, że multiplayer ma być dosyć standardowy – zapewne oferować będzie klasyczne tryby z rodzaju deathmatcha czy też capture the flag. Kooperacja ma natomiast funkcjonować w oderwaniu od głównego wątku fabularnego. Możemy oczekiwać, że z myślą o niej przygotowane zostaną specjalne poziomy, w których Nathan będzie mógł liczyć na pomocnika bądź pomocnicę. O ile oczywiście informacje przekazane przez ScrewAttack okażą się zgodne z prawdą.

Według wczorajszych wieści nową przygodę Drake’a mieszkańcy krajów europejskich będą mogli przeżyć już we wrześniu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Uncharted 2: Pośród Złodziei

Uncharted 2: Pośród Złodziei