Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2009, 11:50

autor: Jiker

Uncharted 2 jednak z trybem multiplayer?

Jeszcze wczoraj byliśmy przekonani, że Uncharted 2: Among Thieves nie będzie oferować rozgrywki w trybie wieloosobowym. Miału to potwierdzać dane zamieszczone na łamach serwisu PlayStation.com. Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, bazującym na informacjach przekazanych w trakcie specjalnej konferencji koncernu Sony, uległo to zmianie.

Jeszcze wczoraj byliśmy przekonani, że Uncharted 2: Among Thieves nie będzie oferować rozgrywki w trybie wieloosobowym. Miały to potwierdzać dane zamieszczone na łamach serwisu PlayStation.com. Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, bazującym na informacjach przekazanych w trakcie specjalnej konferencji koncernu Sony, uległo to zmianie. Otóż, istnieje możliwość, że nowe przygody Nathana Drake’a będą wspierać nie tylko rozgrywkę sieciową, ale także opcję kooperacji.

Uncharted 2 jednak z trybem multiplayer? - ilustracja #1

Informację tę potwierdziła ekipa ScrewAttack, a konkretnie programu Hard News. Pochodzi ona od anonimowego informatora, będącego jednym z uczestników spotkania biznesowego Sony. Z przekazanych przez niego danych wynika, że multiplayer ma być dosyć standardowy – zapewne oferować będzie klasyczne tryby z rodzaju deathmatcha czy też capture the flag. Kooperacja ma natomiast funkcjonować w oderwaniu od głównego wątku fabularnego. Możemy oczekiwać, że z myślą o niej przygotowane zostaną specjalne poziomy, w których Nathan będzie mógł liczyć na pomocnika bądź pomocnicę. O ile oczywiście informacje przekazane przez ScrewAttack okażą się zgodne z prawdą.

Według wczorajszych wieści nową przygodę Drake’a mieszkańcy krajów europejskich będą mogli przeżyć już we wrześniu.