Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2009, 13:20

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 kwietnia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Guitar Hero: Greatest Hits z nowym tytułem, BioShock 2 także, Pogromcy Duchów nie dla PSP, pecetowe Tomb Raider: Anniversary za 5 euro i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Guitar Hero: Greatest Hits z nowym tytułem, BioShock 2 także, Pogromcy Duchów nie dla PSP, pecetowe Tomb Raider: Anniversary za 5 euro i inne. Zapraszamy do lektury.

Far Cry 2

Twórcy Far Cry 2 pracują nad nowymi łatkami, mającymi na celu poprawienie funkcjonowania rankingów najlepszych graczy oraz wprowadzenie szeregu poprawek zarówno w trybie rozgrywki wieloosobowej, jak i w opcji singleplayer. Aktualizacji poddane zostaną wszystkie trzy wersje gry – pecetowa oraz konsolowe (Xbox 360, PlayStation 3). Patche zostaną udostępnione w niedalekiej przyszłości.

Guitar Hero

Poznaliśmy oficjalny tytuł produkcji o kodowej nazwie Guitar Hero: Greatest Hits. Kompilacja, w skład której wejdzie 48 najpopularniejszych utworów pochodzących z dotychczasowych odsłon cyklu, ukaże się na rynku pod nazwą Guitar Hero: Smash Hits. Dzieło zostanie wydane w czerwcu, w wersjach na Xboxa 360, PlayStation 3, PlayStation 2 i Wii.

Ghostbusters: The Video Game

Koncern Atari zweryfikował plotki sugerujące możliwość powstania gry akcji Ghostbusters: The Video Game w wersji na konsolę PSP. Takowa edycja nigdy nie była w planach firmy. Do debiutu gry dojdzie zatem 19 czerwca w wersjach na DS, PC, PlayStation 2, PlayStation 3, Wii oraz Xboxa 360.

BioShock 2

Zamieszanie wokół tytułu drugiej odsłony marki BioShock dobiegło końca. Okazuje się, że zwrot Sea of Dreams był wyłącznie nazwą, jaką nadano zwiastunowi dzieła 2K Marin. Dwójka ukaże się więc na rynku jako BioShock 2, co potwierdził rzecznik prasowy koncernu 2K.

Tomb Raider: Anniversary

Chciałeś zakupić Tomb Raider: Anniversary, ale stwierdziłeś, że gra była zbyt droga? Steam znalazł na to radę i oferuje dzieło Crystal Dynamics za jedyne pięć euro. Oferta niedługo zniknie, więc się pospieszcie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Diamon Jones: Amulet of the World

The Dishwasher: Dead Samurai

Roogoo Attack

Roogoo Twisted Towers

Prehistorik

Brutal Legend

Lips

Fight Night Round 4

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games NDS

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games Wii

Empire of Sports

Burn, Zombie, Burn!

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Terminator Salvation: The Videogame

Dragon Age: Początek

Fuel

King's Bounty: Wojownicza księżniczka

Przegląd tygodnia - tertia aprilis magazyn

gry