Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2009, 13:51

LittleBigPlanet 2 już w produkcji?!

Na początek ostrzeżenie: traktujcie tę wiadomość jako czystą spekulację, bo tak naprawdę nic nie zostało potwierdzone. Rzecz dotyczy brytyjskiego aktora Stephena Fry’a i domniemanej kolejnej odsłony gry LittleBigPlanet.

UAKTUALNIENIE: Stephen Fry sprecyzował, że użycza głosu do gry LittleBigPlanet w wersji na konsolę przenośną PSP.

WIADOMOŚĆ ORYGINALNA: Na początek ostrzeżenie: traktujcie tę wiadomość jako czystą spekulację, bo tak naprawdę nic nie zostało potwierdzone. Rzecz dotyczy brytyjskiego aktora Stephena Fry’a i domniemanej kolejnej odsłony gry LittleBigPlanet.

Stephen Fry, podobnie jak tysiące innych znanych osób, założył sobie konto na serwisie Twitter. I niedawno tą drogą poinformował wszystkich, że oto: „będę dziś w studiu użyczać głosu do drugiej edycji gry wideo. Gdy się tam pojawię, zapytam, czy mogę powiedzieć, o jaką grę chodzi” . No właśnie. O jaką grę chodzi? Ten komik, tekściarz i aktor pozwalał się już usłyszeć w dwóch pierwszych komputerowych Harrych Potterach, w Fable II czy LittleBigPlanet. I to właśnie ten ostatni tytuł wydaje się być najpoważniejszym kandydatem do bycia ową tajemniczą grą. Ale jeśli tak, to dlaczego użyte zostało określenie „druga edycja” a nie „druga część”? Czy to dlatego, że Stephen Fry jest Brytyjczykiem? A może nie chodzi wcale o LBP 2, tylko o ogłoszoną wcześniej wersję gry ze szmacianymi ludzikami na konsolkę PlayStation Portable?

Targi E3, na których podobno ma zostać pokazany światu sequel pierwszej LBP, rozpoczną się już za nieco ponad miesiąc, więc szybko się okaże, o czym tak naprawdę jest mowa. Oczywiście miejcie oczy i uszy otwarte – być może jakieś nowe informacje pojawią się jeszcze przed czerwcem.

LittleBigPlanet 2 już w produkcji?! - ilustracja #1
Stephen! Zdradź, o jaką grę chodzi!