Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2009, 13:25

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 kwietnia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera pecetowego Toy Soldier do F.E.A.R. 2, The Conduit opóźnione, europejska cena limitowanego The Beatles: Rock Band, waga dema Final Fantasy XIII i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera pecetowego Toy Soldier do F.E.A.R. 2, The Conduit opóźnione, europejska cena limitowanego The Beatles: Rock Band, waga dema Final Fantasy XIII i inne. Zapraszamy do lektury.

F.E.A.R. 2: Project Origin

W sieci opublikowana została pecetowa wersja Toy Soldier, pierwszego darmowego DLC do strzelaniny F.E.A.R. 2: Project Origin. Paczkę z trzema nowymi mapami możecie pobrać automatycznie poprzez Steama, a także manualnie za sprawą naszego serwisu. Wraz z DLC otrzymaliśmy również łatkę 1.03, usuwającą kilka drobnych błędów.

Battlefield Heroes

Electronic Arts poinformowało o podesłaniu kolejnych 75 tysięcy kluczy do bety sieciowej strzelaniny Battlefield Heroes. Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe.

The Conduit

Okazuje się, że opóźnienie światowej premiery strzelaniny The Conduit, uznanej już teraz za jedną z najlepiej wyglądających produkcji na konsolę Wii, nie będzie znaczące. Debiut nastąpi bowiem 23 czerwca, a więc ledwie dwa tygodnie później, niż to pierwotnie zakładano. High Voltage Games zdecydowało się na taki ruch w związku z trudnościami, jakie napotkano przy implementacji wsparcia dla urządzenia WiiSpeak (headseta), mającego zapewniać głosową komunikację pomiędzy graczami w trybie rozgrywki wieloosobowej przez sieć.

The Beatles: Rock Band

Limitowana edycja gry muzyczno-rytmicznej The Beatles: Rock Band będzie kosztować w Europie 199 euro (w Stanach Zjednoczonych 249 dolarów). Produkcja zostanie wydana 9 września 2009 roku w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii.

Street Fighter IV

24 kwietnia do oferty Xbox Live Marketplace i PlayStation Network trafi darmowe DLC do bijatyki Street Fighter IV. Umożliwi ono organizowanie i branie udziału w sieciowych turniejach (Championship Mode), a także oglądanie i ocenianie powtórek z pojedynków najlepszych graczy.

DSi

DSi, najnowsza wersja przenośnej konsoli Nintendo DS, sprzedała się w pierwszym tygodniu obecności na amerykańskim rynku w oszołamiającej liczbie 435 tysięcy egzemplarzy. Pobiła tym samym dotychczasowy rekord najszybciej znikającej wersji DSa należący do DS Lite o ponad 200 tysięcy sztuk.

Armored Core 3

Magazyn Famitsu donosi, że na PSP zmierza konwersja gry Armored Core 3, wydanej pierwotnie na PlayStation 2 w 2002 roku. Do jej japońskiej premiery dojdzie jeszcze w tym roku.

Final Fantasy XIII

Ile może zajmować godzinne demo Final Fantasy XIII dołączone w Japonii do filmu Final Fantasy VII: Advent Children w wersji Blu-ray? Okazuje się, że całkiem sporo. Japońskie serwisy donoszą, że wszystkie pliki, wliczając w to ważący 256 MB update PS3, zajmują 5,09 GB (w większości zapewne przez dodanie zwiastunów gier z serii FF, zapisanych w formacie blu-ray).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Windchaser

MySims Racing

DC Universe Online

Ghostbusters: The Video Game PS3

Droplitz

The Legendary Starfy

Killzone 2

NHL 09

The Conduit

Guitar Hero: Smash Hits

Rock Band: Unplugged

Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper

Tropico 3

Roogoo Twisted Towers

Mars

OutRun Online Arcade

Secret Files 2: Puritas Cordis

Ghostbusters: The Video Game Wii

Ghostbusters: The Video Game NDS

End of Eternity

Space Invaders Extreme

The Precursors

Ultimate Fighting Championship 2009

History: Great Battles Medieval

Broken Sword: Shadow of the Templars

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Trine - gameplay

World of Warcraft: Wrath of the Lich King –

X-Men Origins: Wolverine - Gambit

Major League Baseball 2K9

Damnation - budowa poziomów

StarCraft II: Wings of Liberty video zapowiedź

Grand Slam Tennis

Risen - otoczenia

Burnout Paradise: The Ultimate Box - Cops

Assassin's Creed II

gry