Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka The Conduit (Wii)
OkładkaThe Conduit (Wii)

The Conduit Wii

The Conduit to przygotowana z myślą o możliwościach technicznych konsoli Nintendo Wii pierwszoosobowa strzelanina autorstwa studia High Voltage Software. Akcja gry przedstawia alternatywna wersję historii. Na przełomie XX i XXI wieku na Ziemię docierają obcy.

Akcji | FPP | strzelanki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Conduit Premiera Wii

23czerwca2009

producent: High Voltage Software wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Conduit

Call of Duty 3

Red Steel 2

Far Cry: Vengeance

The Conduit reprezentuje gatunek FPS i pozwala na zmierzenie się z kosmicznymi najeźdźcami, atakującymi Ziemię. Fabuła przedstawia realia z przełomu XX i XXI wieku. Pozaziemscy przybysze za cel obrali sobie Waszyngton.

Naszym zadaniem jest poznanie cóż tak naprawdę stało się przyczyną owej inwazji. Wcielamy się w postać agenta tajnych służb, któremu to zaszczytne zadanie zostało przydzielone. Jak można się domyśleć, wspomniany bohater nazwiskiem Ford, do żółtodziobów nie należy. Potrafi on więc zrobić dobry użytek z różnej maści broni. Dodatkowo na wyposażeniu tajniaka znalazło się też specjalne urządzenie - All Seeing Eye, służące do wykrywania niewidocznych obiektów (m.in. wrogów).

Mechanizm rozgrywki jest niezwykle prosty. Podobnie jak w wielu innych FPS-ach głównym zajęciem jest parcie naprzód i eksterminacja przeciwników. Nie jest to jednak aż tak proste, jakby się mogło wydawać, gdyż nasi oponenci obdarzeni zostali zaawansowaną Sztuczną Inteligencją.

Mocną stronę The Conduit stanowi oprawa graficzna. Wykorzystano autorski silnik High Voltage Software o nazwie Quantum3, który potrafi wycisnąć z Wii wszystkie soki. Obsługuje on wiele zaawansowanych technologii, takich jak chociażby pixel i vertex shaders.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.5 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Conduit

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Conduit Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo Wi-Fi Connection
  • Wii Speak