Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka The Precursors (PC)

The Precursors

Precursors to kolejna gra ukraińskiej firmy developerskiej Deep Shadows, odpowiedzialnej m.in. za produkcję Boiling Point: Road to Hell.

Akcji | FPP | science fiction | kosmiczne | strzelanki

Okładka The Precursors (PC)

data premiery gry:

anulowana

X360

4gru2009

PC

Precursors to kolejna gra ukraińskiej firmy developerskiej Deep Shadows, odpowiedzialnej m.in. za produkcję Boiling Point: Road to Hell. Jest ona ulepszoną kompilacją starego, dobrego symulatora kosmicznego Elite, klasycznych filmów SF, świata z powieści Andre Norton oraz nowoczesnego, pierwszoosobowego shootera. To połączenie tworzy bardzo nietypową ale zarazem ekscytującą mieszankę gatunków.

Już w Boiling Point twórcy starali się stworzyć wiarygodny świat, w którym "wolność" rozgrywki jest rzeczą nadrzędną. W Precursors posunęli się jeszcze dalej - gra prowadzi graczy w niezbadane rejony przestrzeni kosmicznej, gdzie mogą przemieszczać się od planety do planety na pokładach ogromnych statków wojennych, których długość dochodzi niejednokrotnie do 10km! Wcielamy się w postać bezimiennego Bohatera, który został rzucony w sam środek konfliktu pomiędzy dwoma dominującymi w kosmosie rasami.

Przed nami ponad 250 zróżnicowanych misji, podczas których musimy podejmować właściwe decyzje zależne od naszej profesji: przemytnik szmugluje towary i handluje nimi, łowca nagród bez skrupułów chwyta przestępców, a jako sławny zdobywca możemy rządzić jednym z niezliczonych, odległych światów. Walki, w których bierzemy udział toczą się zarówno na pokładzie statku (polowanie na pasażerów na gapę czy starcie z piratami), jak i w przestrzeni kosmicznej osiągając epickie rozmiary.

Precursors to ogromny, futurystyczny wszechświat, różnorodne planety, częściowo organiczne bronie, ogromne bitwy kosmiczne, spora liczba niecodziennych przeciwników (rośliny, owady, Obcy), system ekonomiczny wraz ze złożonym obiegiem towarów oraz interakcja z setkami bohaterów niezależnych należących różnych ras.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 85 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5,8 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Gry podobne do The Precursors

Wymagania wiekowe The Precursors

12+

Wymagania sprzętowe The Precursors

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista
Precursors - kolejna gra zza wschodniej granicy
Precursors - kolejna gra zza wschodniej granicy

wiadomość19 maja 2005

Ukraińska firma developerska, Deep Shadows, odpowiedzialna m.in. za produkcję Boiling Point: Road to Hell, zapowiedziała tworzenie kolejnej gry akcji, zatytułowanej Precursors. Premierę gry przewidziano na 2007 rok.

PC
X360