Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2009, 11:50

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 kwietnia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta testy America’s Army już niedługo, cena DLC Cops and Robbers do Burnout Paradise, Max Payne 1 i 2 w ofercie Xbox Live Orginals, powieści oparte na uniwersum The Elder Scrolls i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta testy America’s Army już niedługo, cena DLC Cops and Robbers do Burnout Paradise, Max Payne 1 i 2 w ofercie Xbox Live Orginals, powieści oparte na uniwersum The Elder Scrolls i inne. Zapraszamy do lektury.

America’s Army 3

Już niedługo wystartują beta testy darmowej, sieciowej strzelaniny America’s Army 3. Jako jedni z pierwszych wezmą w nich udział subskrybenci serwisu FilePlanet.

Burnout Paradise

DLC Cops and Robbers do Burnout Paradise trafi do ofert Xbox Live i PlayStation Network już 30 kwietnia. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że dodatek będzie kosztować 800 punktów MS/10 dolarów.

Max Payne 1 i 2

W ofercie serwisu Xbox Live Originals pojawiły się dwie pierwsze odsłony cyklu Max Payne. Obie kosztują 1200 punktów MS i zapewniają masę zabawy.

WET

Firma Bethesda potwierdziła zeszłotygodniowe doniesienia japońskiego magazynu Famitsu, sugerujące, że znany wydawca pozyskał prawa do wprowadzenia na światowe rynki gry akcji WET. Do premiery przygód agentki Rubi dojdzie jesienią. Produkcja trafi na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Square Enix

Japoński producent i wydawca Square Enix ma nadzieję, że blisko 84,5 miliona funtów włożonych w zakup brytyjskiej firmy Eidos zwróci się do 2012 roku. Japończycy poinformowali również, że wydawca Tomb Raidera pozostanie w dużej mierze niezależnym podmiotem. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Square Enix dostrzega problem niezwykle dłużącego się dewelopingu kolejnych swoich produkcji, w związku z czym już niedługo podejmie starania mające na celu przyspieszenie tego procesu.

Rogue Warrior

Z informacji ujawnionych przez firmę Bethesda wynika, że produkcją Rogue Warrior zajmuje się obecnie studio Rebellion (m.in. Aliens vs. Predator). Zajęło ono miejsce Zombie Studios, które zrezygnowało z dewelopingu przygód Richarda „Demo Dicka” Marcinko na rzecz swojego nowego projektu noszącego tytuł Blacklight. Dodatkowo w sieci pojawiła się oficjalna wiadomość, według której we wspomnianego wyżej żołnierza Navy SEALs (postać historyczna) wcieli się nie kto inny, jak Mickey Rourke. Do premiery gry dojdzie w czwartym kwartale bieżącego roku. Zostanie ona wydana w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a także komputery osobiste.

The Elder Scrolls

Bethesda wprowadzi na amerykański rynek wspólnie z wydawnictwem Del Rey Books dwie powieści oparte na uniwersum The Elder Scrolls. Obie książki zostaną napisane przez Grega Keyesa (autora m.in. trzech pozycji książkowych bazujących na świecie Gwiezdnych Wojen). Do premiery pierwszej, noszącej tytuł The Infernal City, dojdzie jesienią bieżącego roku. Kolejna trafi do księgarń za rok.

New Xbox Experience

Microsoft rozważa wprowadzenie wielu nowości w temacie Awatarów, stanowiących integralną część New Xbox Experience. Zanim jednak zdecyduje się na uruchomienie nowych funkcji, pyta o nie samych graczy. Dokonuje tego poprzez specjalną ankietę. Wśród propozycji są np. nowe ciuszki zdobywane niczym Achievementy, a także opcja automatycznego generowania Awatara na podstawie zdjęć wykonanych przez kamerę Xbox Live Vision. Resztę znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

King's Bounty: Legenda

Tiger Woods PGA Tour 10

F1 2009 PSP

F1 2009 Wii

Guitar Hero: Smash Hits

Swords & Soldiers

Fuel

Garfield's Fun Fest

NCAA Football 10 X360

NCAA Football 10 PS3

Ghostbusters: The Video Game

Champions Online

Crimson Gem Saga

Batman: Arkham Asylum

101-in-1 Explosive Megamix

Spore: Kosmiczne przygody

Runaway: A Twist of Fate

Star Trek: D.A.C.

Saboteur

Dante's Inferno PSP

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Epoka lodowcowa 3

Pro Cycling Manager: Tour de France 2009

Happy Bakery

LEGO Rock Band

Need for Speed Shift

Moon

Dead Space Extraction

Fight Night Round 4 X360

Fight Night Round 4

Grand Slam Tennis

Star Trek: D.A.C.

The Sims 3

Tiger Woods PGA Tour 10 Wii

Tiger Woods PGA Tour 10 X360

Rogue Warrior

Dante's Inferno X360

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Patapon 2

Alpha Protocol

Champions Online

F1 2009

Prototype

Singularity

Terminator Salvation: The Videogame

Red Faction: Guerrilla

Need for Speed Shift - wywiad z producentem

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected]eams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry