Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360PS3PSPPS2
Okładka NCAA Football 10 (X360)

NCAA Football 10

Gra sportowa NCAA Football 10 to symulacja jednych z najważniejszych turniejów futbolu amerykańskiego między uniwersyteckimi drużynami.

Sportowe | futbol amerykański

Okładka NCAA Football 10 (X360)

data premiery gry:

14lip2009

X360 PS3 PSP PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NCAA z numerem 10 to kolejny przedstawiciel znanej przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych marki Electronic Arts Sports. Podobnie jak gry z serii NFL, NCAA Football traktuje o futbolu amerykańskim, jednak zawodnikami są studenci z terenów Kanady i USA. EA Sports produkuje również gry na licencji FIFA, NFL, NHL czy NASCAR.

Do dyspozycji gracza oddano 120 szkół. Prawdziwa sportowa atmosfera budowana jest przez takie szczegóły jak wielkie maskotki drużyn, roztańczone grupy cheerleaderek oraz wiwatującą publiczność na stadionach. Nowością w dziesiątej części NCAA Football jest tryb „Season Showdown”. Każdy wygrany i przegrany mecz liczy się do rankingu online. Fani deklarując swoje wsparcie dla danego zespołu walczą w rozgrywkach sieciowych i w ten sposób mają za zadanie udowodnić, że ich drużyna jest najlepsza. Potwierdzony został także tryb „Dynasty Mode”, znany z NCAA Football 09, gdzie naszym zadaniem jest umiejętne organizowane drużyny. Plan można rozpisać na kilka lat do przodu, a w nim zawrzeć pozyskiwanie młodych talentów. Progres zawodników jest dokonywany niezależnie czy gramy w rogrywkach wieloosobowych czy single player.

Na trybunach dojrzeć można powiewające flagi z kolorami grających zespołów, a modele zawodników zostały pieczołowicie dopracowane. Realistycznie oddano stroje oraz posturę poszczególnych futbolistów. Twórcy zadbali również o takie efekty jak zaawansowana mimika, wypolerowane powierzchnie kasków, czy widoczne załamania materiału na kostiumach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran    

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do NCAA Football 10

Wymagania wiekowe NCAA Football 10

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe NCAA Football 10

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
X360
PS3
PSP
PS2