Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka 101-in-1 Explosive Megamix (NDS)
Okładka101-in-1 Explosive Megamix (NDS)

101-in-1 Explosive Megamix NDS

101-in-1 Explosive Megamix to zestaw aż 101 zabawnych mini-gierek, w które możemy grać zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomym. Tak duża liczba różnych wyzwań zapewnia niezwykłą różnorodność.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

101-in-1 Explosive Megamix Premiera NDS

28listopada2008

producent: Nordcurrent wydawca: Atlus

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

101-in-1 Explosive Megamix to bogaty zestaw aż 101 różnych zręcznościowo-logicznych mini-gierek. Wszystkie stworzyła firma Nordcurrent. Wydawcą produktu jest firma Atlus.

Tytuł oferuje świetną rozrywkę dla graczy w każdym wieku. Wszystko dzięki sporej różnorodności. W zestawie znajduje się bowiem aż 101 zróżnicowanych pozycji. Za przechodzenie i zaliczanie poszczególnych z nich otrzymujemy złote monety oraz możliwość sprawdzenia się w kolejnych niezwykłych wyzwaniach. Wszystkie mini-gierki cechuje ogromna prostota i bardzo wciągająca mechanika zabawy.

Dzięki tak dużej liczbie odmiennych form zabawy możemy wziąć udział w przeróżnych czynnościach. Wśród nich wymienić można chociażby strzelanie pistoletem na farbę, nabijanie sushi na pałeczki, omijanie ryb, czy po prostu układanie skomplikowanych puzzli. Poza tym rozegramy mecz w hokeja, postrzelamy do obcych atakujących ziemię oraz przykładowo weźmiemy udział w wyścigu bardzo szybkich samochodów. Każda z tych czynności jest łatwa do opanowania, ale nabicie wysokie rekordu wymaga nie lada wprawy.

Wszystkie gry wykorzystują w pełni możliwości techniczne konsoli DS, w postaci przede wszystkim ekranu dotykowego. Sprawia to, że obsługa aplikacji jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Miłym dodatkiem jest także opcja wyzwania na pojedynek drugiego gracza, dzięki wsparciu dla trybu sieciowego (w sieci lokalnej). Oprawa wizualna produktu jest bardzo prosta, aczkolwiek niezwykle kolorowa.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI 101-in-1 Explosive Megamix

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.