Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Spore: Galactic Adventures (PC)
OkładkaSpore: Galactic Adventures (PC)

Spore: Kosmiczne przygody PC

Spore: Galactic Adventures

Drugie oficjalne rozszerzenie słynnej gry, przygotowanej przez twórców The Sims. Tym razem wspólnie z wirtualnymi stworami możemy przeżyć szereg ciekawych przygód w różnych zakątkach kosmosu.

To jest dodatek do gry Spore.

Symulacje

Spore: Kosmiczne przygody Premiera PC

23czerwca2009

pudełko PL

26czerwca2009

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Spore: Kosmiczne przygody

Spore

Creatures Adventures

The Mims Beginning

Spore: Galactic Adventures to drugi oficjalny dodatek do gry stworzonej przez dobrze znaną firmę Maxis. Wydawcą tego rozszerzenia jest Electronic Arts.

Spore to koncepcja wymyślona przez ambitnego producenta gier, Willa Wrighta, który słynie z dość przełomowych rozwiązań i pomysłów. To dzieło utalentowanego twórcy, oferuje rozbudowany model rozgrywki, składający się z 5 poziomów przedstawiających poszczególne etapy swobodnie zinterpretowanego procesu ewolucji. Naszą przygodę rozpoczynamy więc jako pojedyncza komórka, walcząca o przetrwanie w bezkresnych czeluściach oceanu, z którego droga prowadzi tylko w jedną stronę – na ląd. Na suchej ziemi przychodzi pora na rozwój naszego oryginalnego gatunku, założenie plemienia oraz ostatecznie przekształcenie go w potężną cywilizację zdolną zdominować całą planetę i wyruszyć na podbój galaktyki.

Spore: Galactic Adventures, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na tym ostatnim oferowanym przez grę etapie. Dodatek rozbudowuje więc nasze możliwości w kosmosie, wprowadzając szereg nowych wyzwań. Podstawową nowością jest opcja bezpośredniej eksploracji zupełnie obcych planet. Prócz tego, każdy ze światów, oferuje wymagające misje do wypełnienia. Gdyby jednak ilość dostępnych zadań wydała się komuś niewystarczająca, twórcy zdecydowali się umieścić w grze edytor przygód. Pozwala on na konstruowanie własnych wyzwań oraz udostępnianie ich w sieci dla wszystkich, co oczywiście znacznie wydłuża zabawę. Prócz tych elementów wprowadzono szereg pomniejszych modyfikacji.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 558 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 277 głosów czytelników.

Spore: Kosmiczne przygody cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Spore: Kosmiczne przygody

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Spore: Kosmiczne przygody Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 768 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista