Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Creatures Adventures (PC)

Creatures Adventures PC

Symulator życia, w którym opiekujemy się sympatycznym stworkiem, skierowany do młodszych odbiorców. Podczas zabawy obserwujemy narodziny uroczej istoty i musimy zadbać o jej rozwój.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Creatures Adventures (PC)

producent: Cyberlife

wydawca: Mindscape

wydawca PL: Play-It

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8października1999

10stycznia2000

pudełko PL

Parę lat temu świat przeżywał istny szał na punkcie Tamagotchi – zabawki, w której naszym zadaniem była ciągła opieka nad wirtualnym stworzonkiem, którego „życie” mogliśmy obserwować na niewielkim ekraniku. Rzeczą wiadomą był fakt, że na ekranach naszych komputerów programiści będą mieli możliwość stworzenia o wiele szerszego ujęcia tego tematu. Creatures Adventures to już czwarta gra z serii, w której roztaczamy opiekę nad bardzo sympatycznymi stworzonkami – Nornami. Naszym zadaniem jest m.in. dbanie o ich prawidłowy rozwój, reagowanie na ich potrzeby czy ochrona przed różnymi niebezpieczeństwami. Wszystko to odbywa się na 25 bardzo kolorowych lokalizacjach, w których stworzono swoisty ekosystem z porami dnia i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Autorzy z firmy Creature Labs tym razem skierowali grę dla najmłodszych, którzy w trakcie czuwania nad prawidłowym rozwojem swoich ulubieńców będą mieli możliwość sami się czegoś dowiedzieć i nauczyć o rzeczywistym świecie. Również w tym celu stworzono specjalną opcję dla rodziców – mają oni możliwość regulować aktywność Nornów aby... własne dzieci odciągnąć od komputera.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 96 PLN

Gry podobne do Creatures Adventures

Wymagania wiekowe Creatures Adventures

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Creatures Adventures

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 200MHz, 32MB RAM