Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 kwietnia 2009, 16:09

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Fenimore Fillmore's Revenge

„Witaj w poradniku do gry Fenimore Fillmore's Revenge – trzeciej części gry przygodowej zapoczątkowanej w 1996 roku. Tym razem mamy do czynienia z nieco poważniejszą historią, w której przyjdzie nam kierować dorosłymi już bohaterami."

„Witaj w poradniku do gry Fenimore Fillmore's Revenge – trzeciej części gry przygodowej zapoczątkowanej w 1996 roku. Tym razem mamy do czynienia z nieco poważniejszą historią, w której przyjdzie nam kierować dorosłymi już bohaterami. Autorzy odbiegli nieznacznie od podstawowego schematu gier z tego gatunku, przez co mamy mniej gadania, a więcej główkowania – chociaż i do zagadek, a raczej ich poziomu trudności, można się przyczepić. Gra rozpoczyna się dokładnie w miejscu, gdzie poprzednia część miała swój finał, a naszym celem jest odnalezienie ukrytego skarbu oraz tytułowej zemsty, którą wywołało porwanie dziewczyny głównego bohatera.” - „Arxel”

Fenimore Fillmore's Revenge - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Fenimore Fillmore's Revenge w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.