Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2009, 10:57

autor: Michał "ziooleck" Zieliński

Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X.

Wielkimi krokami nadchodzi nowy dodatek dla Tom Clancy’s H.A.W.X. European Assault Pack, gdyż tak został ochrzczony stosunkowo niewielki DCL, odda w ręce domorosłych pilotów sześć nieznanych dotąd samolotów. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie z nich wzorowane są na europejskich odpowiednikach i z pewnością sprawdzą się na wirtualnym froncie.

Wielkimi krokami nadchodzi nowy dodatek dla Tom Clancy’s H.A.W.X. European Assault Pack, gdyż tak został ochrzczony stosunkowo niewielki DCL, odda w ręce domorosłych pilotów sześć nieznanych dotąd samolotów. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie z nich wzorowane są na europejskich odpowiednikach i z pewnością sprawdzą się na wirtualnym froncie. Według potwierdzonych wiadomości prosto z fabryki Ubisoftu, łatka zaliczy swoją premierę już za kilka dni.

Deweloper zapewnia, że uaktualnienie zostanie opublikowane 23 kwietnia w wersji dla Xboxa 360 oraz Playstation 3. Każdy, kto zapragnie urozmaicić podniebne zmagania, będzie musiał wyłożyć równowartość $4,99 bądź 400 punktów Microsoftu. Biorąc pod uwagę wzrost zawartości gry, jaki otrzymamy z dodatkiem, jest to średnio wygórowana cena. W hangarze pojawią się takie perełki, jak Saab JA-37 Viggen czy wzorowany na F-22 bombowiec typu stealth Strike Raptor. Dodatkowo twórcy zapowiadają, że nasze działania wesprą dwa taktyczne Mirage prosto od francuskiego Dassault Aviation. Mają być to wersje przystosowane do ataków nuklearnych i lotów dalekiego zasięgu. Bonusowo otrzymamy XA-20 Razorback, które doskonale spisywało się w wydanym niedawno Tom Clancy’s Endwar.

Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X. - ilustracja #1

Co ciekawe, nie jest to jedyny dodatek, który Tom Clancy’s H.A.W.X. zaliczy w najbliższym czasie. Wraz ze szczegółami dotyczącymi European Assault Pack, twórcy dostarczyli porcję screenów ukazujących amerykańskie orły i radzieckie myśliwce. Na zdjęciach można zauważyć takie perełki, jak poprawioną wersję F-4 Phantom czy latające skrzydło w postaci A-12 Avanger II. W tym wypadku każdemu miłośnikowi nowoczesnej awiacji do pełni szczęścia brakuje jedynie pakietu nowych zadań. Cóż, kto wie, czym jeszcze zaskoczy nas Ubisoft.

Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X. - ilustracja #2
Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X. - ilustracja #3
Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X. - ilustracja #4
Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X. - ilustracja #5
Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X. - ilustracja #6