Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 kwietnia 2009, 15:06

Wyjątkowy komunijny zestaw w Empiku - [News uaktualniony]

Wyjątkowy czas dla wszystkich ośmiolatków – Komunia Święta – już nastał. Zazwyczaj jednak równie doniosłym, co sam sakrament (jeśli nie bardziej) momentem jest otrzymywanie prezentów. A jak dobrze poszukasz, to możesz sprawić dziecku naprawdę wyjątkowy podarunek.

Wyjątkowy czas dla wszystkich ośmiolatków – Komunia Święta – już nastał. Zazwyczaj jednak równie doniosłym, co sam sakrament (jeśli nie bardziej), momentem jest otrzymywanie prezentów. A jak dobrze poszukasz, to możesz sprawić dziecku naprawdę wyjątkowy podarunek.

Sieć sklepów Empik przygotowała na tę niezwykłą okazję równie niezwykły zestaw. Wszystkie ośmiolatki mogą otrzymać PlayStation 3 wraz z Pismem Świętym. Tego wesołego odkrycia dokonał niejaki Bartosz "sir" Burglin - użytkownik serwisu Wykop. Dla mniej zasobnych w gotówkę jest też dostępny tańszy komunijny zestaw – do Biblii dołączono PlayStation 2 (a może odwrotnie?). Dobrze, że konsole nie są sprzedawane wraz z grami dla dorosłych – w paczkach znajdują się dużo przyjaźniejsze dla psychiki dziecka Gran Turismo 5: Prologue czy Ratchet & Clank: Quest for Booty. Pogratulować zmysłu marketingowego!

UAKTUALNIENIE Jak udało nam się ustalić w rozmowie z pracownikiem warszawskiego Empiku Junior Mega przy ulicy Marszałkowskiej 116/122, zestaw z Pismem Świętym był błędem jednego z salonów. Empik jako firma wycofała się z pomysłu i nigdzie taki zestaw nie będzie już dostępny.

Wyjątkowy komunijny zestaw w Empiku - [News uaktualniony] - ilustracja #1

Wyjątkowy komunijny zestaw w Empiku - [News uaktualniony] - ilustracja #2

A za naszych czasów to dawano rowery…