Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2009, 13:56

autor: Hed

Demo Still Life 2 w sieci

W Internecie pojawiła się wersja demonstracyjna Still Life 2, czyli drugiej części serii przygodówek, za którą odpowiada francuska firma Microids. Żeby sprawdzić jak prezentuje się kolejna opowieść o pani McPherson, agentce FBI, wystarczy ściągnąć nieco ponad 1 gigabajtową próbkę, dostępną także na naszych serwerach. Na razie nie wiemy niestety, kto mógłby zająć się wydaniem gry w naszym kraju.

W Internecie pojawiła się wersja demonstracyjna Still Life 2, czyli drugiej części serii przygodówek, za którą odpowiada francuska firma Microids. Żeby sprawdzić, jak prezentuje się kolejna opowieść o pani McPherson, agentce FBI, wystarczy ściągnąć nieco ponad 1-gigabajtową próbkę, dostępną także na naszych serwerach. Na razie nie wiemy niestety, kto mógłby zająć się wydaniem gry w naszym kraju.

Tytuł oferuje bardzo ciekawe podejście do tematu. W drugiej części przenosimy się do Maine w celu rozwikłania kolejnej zagadki kryminalnej. Oprócz wspomnianej bohaterki możemy również pokierować losami drugiej postaci, czyli ofiary uciekającej przed zabójcą. Dzięki temu oglądamy całą historię z dwóch, odmiennych perspektyw, a sama rozgrywka jest znacznie bardziej urozmaicona.