Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 kwietnia 2009, 12:35

autor: ziooleck

Xtival 09 już za tydzień

Microsoft znany jest z akcji, które skierowane są do konsumentów jego produktów. Tym razem mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy Xboxa 360. Już w piątek rusza kolejna edycja Xtival! Oznacza to pełny dostęp do Xbox Live bez konieczności wykupywania członkostwa (abonament Gold). Dodatkową atrakcją są liczne konkursy i eventy przygotowane specjalnie z okazji wiosennego święta. Jeżeli podłączyliście konsole do sieci ale z jakiegoś powodu nie posiadacie konta Gold to najbliższy weekend będzie należał do Was!

Microsoft znany jest z akcji, które skierowane są do konsumentów jego produktów. Tym razem mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy Xboxa 360. Już w piątek rusza kolejna edycja Xtival! Oznacza to pełny dostęp do Xbox Live bez konieczności wykupywania członkostwa (abonament Gold). Dodatkową atrakcją są liczne konkursy i eventy przygotowane specjalnie z okazji wiosennego święta. Jeżeli podłączyliście konsole do sieci, ale z jakiegoś powodu nie posiadacie konta Gold, to najbliższy weekend będzie należał do Was!

Niecodzienna akcja rozpocznie się 1 maja i potrwa aż cztery dni, do 4 maja włącznie. W tym okresie każdy europejski gracz będzie mógł skosztować złotego członkostwa w pełnej krasie. Dotyczy to wszystkich aspektów Xbox Live, łącznie z rozgrywką online i dostępem do ekskluzywnych danych. Dodatkowo gigant z Redmond zapowiada masę wirtualnych konkursów, w tym miodny turniej dla wszystkich wielbicieli Lips. Całość dopełniają unikalne pliki, które zostaną udostępnione do ściągnięcia wyłącznie podczas trwania festiwalu. Wśród nich znajdziemy starannie wyselekcjonowaną muzykę, filmy HD i, co najważniejsze, gry. Wygląda na to, że niezależnie od pogody, miłośnicy Xboxa spędzą najbliższy weekend w domu.

Xtival 09 już za tydzień - ilustracja #1

Ostatni Xtival odbył się pod koniec listopada zeszłego roku. Przedsięwzięcie okazało się prawdziwym sukcesem, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i komercyjnym. Gwoździem przygotowanego przez Microsoft programu był otwarty czat z członkami legendarnego zespołu The Prodigy. Uznanie wśród graczy zdobył również nietypowy konkurs na najbardziej rockowy avatar. O tym, jak impreza wypadnie tym razem, przekonamy się już za kilka dni. Szkoda tylko, że Polski gracz może w niej uczestniczyć jedynie nieoficjalnie.