Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lipca 2009

Mini-przewodnik po miejscach na GRY-OnLine, gdzie można wygrać cenne nagrody

Michał Bobrowski, 11 lipca 2009, 17:33

W trakcie tegorocznych wakacji na stronach GRY-OnLine nie zabraknie miejsc, w których każdy z Was będzie miał okazję do wygrania atrakcyjnych nagród w postaci gier i gadżetów związanych z poszczególnymi tytułami.

Grywalna wersja Left 4 Dead 2 na Comic Con
Grywalna wersja Left 4 Dead 2 na Comic Con

Elrond, 11 lipca 2009, 16:40

Przedstawiciele firmy Valve poinformowali, iż na tegorocznym konwencie San Diego Comic Con, zaprezentowana zostanie grywana wersja Left 4 Dead 2, kontynuacji dobrze przyjętej przez graczy i krytyków strzelaniny z rozbudowanym trybem kooperacji. Co więcej, zgromadzeni będą mili okazję obejrzeć drugą z pięciu przygotowanych kampanii - Swamp Fever.

Oparty na silniku Source, Nuclear Dawn, pełnoprawną produkcją
Oparty na silniku Source, Nuclear Dawn, pełnoprawną produkcją

Elrond, 11 lipca 2009, 15:45

Na początku 2006 roku w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat Nuclear Dawn, modyfikacji Half-Life 2, opartej na silniku Source. Od tego momentu upłynęło już ponad 3 lata, ale jak się okazuje, twórcy Nuklearnego świtu nie próżnowali, a wspomniany mod przekształcił się w pełnoprawną produkcję.

Trzeci pakiet DLC do gry Killzone 2
Trzeci pakiet DLC do gry Killzone 2

Hed, 11 lipca 2009, 15:27

Na oficjalnym blogu PlayStation poinformowano, że Killzone 2 otrzyma trzeci zestaw dodatkowej zawartości zatytułowany Napalm & Cordite. Pojawi się w nim mnóstwo płomieni i piorunów, które zadowolą najbardziej wybrednych fanów. Więcej konkretów o tym pakiecie poznamy już w przyszłym tygodniu. Ujawniono również szczegóły pokaźnej łatki planowanej na 14 lipca, czyli najbliższy wtorek.

Nowa gra z Michaelem Jacksonem nadal w produkcji
Nowa gra z Michaelem Jacksonem nadal w produkcji

Hed, 11 lipca 2009, 14:43

MJJ Productions, założone przez Michaela Jacksona, od miesięcy pracuje nad produkcją poświęconą twórczości piosenkarza. Przedstawiciel dewelopera wierzy, że zostanie ona wydana pod koniec tego roku, nawet mimo śmierci artysty, który przecież uwielbiał gry. Podobno Jackson zdążył nagrać swój głos na potrzeby dzieła. Niestety na razie nie mamy konkretnych informacji o tym jak miałoby ono wyglądać.

Poradnik: Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Redakcja GRYOnline.pl, 11 lipca 2009, 14:14

„Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson tym razem stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi vel Jackowi Ripperowi. Oczywiście sami niewiele zdziałają, Twoje wsparcie, Drogi Miłośniku przygodówek, jest absolutnie niezbędne."

Zamieszanie wokół Batman: Arkham Asylum
Zamieszanie wokół Batman: Arkham Asylum

Hed, 11 lipca 2009, 13:32

Jeden z brytyjskich blogów, The RAM Raider, opublikował wpis, z którego wynika, że firma Eidos składała dziennikarzom dość niefortunną propozycję dotyczącą gry Batman: Arkham Asylum. Podobno czasopisma mogłyby otrzymać pozwolenie na opublikowanie ekskluzywnego materiału przed zniesieniem embargo, w zamian za recenzję z odpowiednio wysoką oceną. Przedstawiciele Eidos zaprzeczają tym doniesieniom.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (11-12 lipca)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (11-12 lipca)

Vercetti, 11 lipca 2009, 13:04

W tym tygodniu serwisy oferujące gry w systemie sieciowej dystrybucji przygotowały dla graczy kilka nowych ofert. 20% zniżki na gry TopWare’u w sklepie Good Old Games, Mirror’s Edge za pół ceny w EA Store i GRID za 10 euro na Steamie – to najważniejsze z promocji, jakie trwać będą w Internecie aż do poniedziałku.