Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2009, 14:14

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

„Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson tym razem stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi vel Jackowi Ripperowi. Oczywiście sami niewiele zdziałają, Twoje wsparcie, Drogi Miłośniku przygodówek, jest absolutnie niezbędne."

„Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson tym razem stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi vel Jackowi Ripperowi. Oczywiście sami niewiele zdziałają, Twoje wsparcie, Drogi Miłośniku przygodówek, jest absolutnie niezbędne.

Gra jest tradycyjnie trójwymiarowa, nowością w serii jest możliwość wyboru perspektywy. Bez bicia przyznaję, że całą grę przeszłam z widokiem trzecioosobowym i jego dotyczą wszystkie określenia kierunków w poradniku, tak więc osoby grające w trybie FPP w przypadku wskazówek „w prawo” czy „w lewo” powinny pójść w stronę przeciwną.

[...]

A zatem – do dzieła! Spowity mgłą Londyn i jego obskurna dzielnica Whitechapel czekają na zaprowadzenie tam porządku.” - „Kayleigh”

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.