Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2009, 14:43

autor: Hed

Nowa gra z Michaelem Jacksonem nadal w produkcji

MJJ Productions, założone przez Michaela Jacksona, od miesięcy pracuje nad produkcją poświęconą twórczości piosenkarza. Przedstawiciel dewelopera wierzy, że zostanie ona wydana pod koniec tego roku, nawet mimo śmierci artysty, który przecież uwielbiał gry. Podobno Jackson zdążył nagrać swój głos na potrzeby dzieła. Niestety na razie nie mamy konkretnych informacji o tym jak miałoby ono wyglądać.

MJJ Productions, założone przez Michaela Jacksona, od miesięcy pracuje nad produkcją poświęconą twórczości piosenkarza. Przedstawiciel dewelopera wierzy, że zostanie ona wydana pod koniec tego roku, nawet mimo śmierci artysty, który przecież uwielbiał gry. Podobno Jackson zdążył nagrać swój głos na potrzeby dzieła. Niestety na razie nie mamy konkretnych informacji o tym, jak miałoby ono wyglądać.

O sprawie doniósł MCV, chociaż o samej grze wiedzieliśmy przecież od jakiegoś czasu. Nie było pewne, czy prace będą kontynuowane. Firma założona przez Jacksona nadal zajmuje się grą i planuje przygotować ją na święta tego roku. Według opisu będzie ona przeznaczona na „konsole domowe”. Wcześniejsze plotki sugerowały wersje na konsole Sony (PlayStation 2, PlayStation 3) oraz Nintendo (Wii).

Nowa gra z Michaelem Jacksonem nadal w produkcji - ilustracja #1

Przedstawiciel MJJ Productions, którego wypowiedź opublikowano na łamach wspomnianego serwisu, jest przekonany, że gra zostanie wydana. Przypomniał on oczywiście o zamiłowaniu Michaela Jacksona do gier. Piosenkarz posiadał sporych rozmiarów salon gier arcade w swojej posiadłości. Poza tym kilkukrotnie pojawił się w różnych produkcjach, jak chociażby w Moonwalkerze wydanym na konsolę Sega Genesis.

Jak będzie wyglądała sama produkcja? Tutaj możemy na razie spekulować, chociaż można spodziewać się czegoś z w stylu Singstar, Dance Dance Revolution i być może Guitar Hero/Rock Band. W końcu gwiazdor zasłynął swoim charakterystycznym głosem, świetną choreografią taneczną oraz kultowymi riffami gitarowymi w niektórych piosenkach (współpracował z nim między innymi gitarzysta Eddie Van Halen).

gry